La Casa De Papel 5. Sezon ile Final Yapacak

Son zamanların en popüler dizilerinden biri olan La Casa De Papel(Money Heist), 5. sezon duyurusunu yaptı. 5. sezonun, dizinin son sezonu olduğu açıklandı.
 La Casa De Papel 5. Sezon ile Final Yapacak

İspanya yapımlı Soygun ve Suç dizisi La Casa De Papel, Netflix’de yayınlandığından beri dünya çapında milyonlarca kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Yayın hakları Netflix tarafından satın alınarak tüm dünyadan milyonlarca Netflix abonesine sunulan La Casa De Papel, uzun süre en çok izlenen dizi olarak karşımıza çıkmıştı.

Bildiğiniz gibi La Casa De Papel’in 4. sezonu, bu yılın başlarında çıkmış ve yine oldukça iyi bir beğeni toplamıştı. Fakat 8 bölüm olarak yayınlanan La Casa De Papel 4. sezonu dizinin finali değildi. Çünkü bazı şeyler cevapsız kalmış ve her şey sonuçlanmamıştı. Netflix tarafından yapılan La Casa De Papel 5. sezon duyurusuna bakılırsa, 5. sezon ile final görebiliriz.

Resmi Twitter hesabından geçtiğimiz saatlerde bir paylaşımda bulunan Netflix Türkiye, La Casa De Papel’in ünlü maskesinin görüntüsü ile birlikte “Kısım 5: Soygun sona eriyor.” açıklamasını paylaştı. Merakla beklenen 5. sezon onayı ile birlikte, bu sezonun final olacağının sinyalleri de verilmiş oldu. Büyük soygun planının kaçış bölümü olacak olan La Casa De Papel 5. sezonu, şimdiden milyonlarca izleyicisini heyecanlandırmaya yetiyor.

İlgili İçerik  Avatar 2 Çekimleri Tekrar Başladı

Milyonlarca kişinin merakla beklediği La Casa De Papel 5. sezon duyurusu Netflix Türkiye resmi Twitter hesabı tarafından yapılmış olsa da, yayın tarihi için maalesef herhangi bir bilgi verilmedi. Bununla birlikte dizinin 5. sezon fragmanı da henüz yayınlanmış değil. Bu sebeple ilerleyen zamanları beklememiş gerekecek.

Gelişmelerden haberdar olmak ve güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Breaking Bad Dizisinin Walter White’ı, Covid-19’a Yakalanıp Yendiğini Açıkladı başlıklı makalemizde Breaking Bad, Corona Virüsü ve Covid-19 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın