Connect with us


Dizi Haberleri

Korkunç Bebek Chucky, Çok Yakında Dizi Olacak

Çocuk Oyunu isimli serinin kurgusal başkarakteri olan Chucky, artık bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Dizinin fragmanı ve detayları haberimizde…

Zaman:

Tarih:

Korkunç Bebek Chucky, Çok Yakında Dizi Olacak

Belki de hepinizin bildiği korkunç bebek Chucky, yepyeni bir dizi ile karşımıza çıkacak. 90’ların ve 2000’lerin efsane korkunç bebeği Chucky, bir dönemlerde oldukça popüler bir film karakteri haline gelmiş ve herkesin ilgisini çekmişti. Milyonlarca kişinin beğenisini kazanan korkunç bebek karakteri Chucky, alınan yeni bir kararla diziye dönüştürülecek.

Charles Lee Ray ismiyle de bilinen Chucky isimli kurgusal katil bebeği tekrar televizyonlarda izleme şansı yakalayacağız. 2021’de geleceği söylenen Chucky dizisinin fragmanı da karşımıza çıkarken, bazı detayları da karşımızda bulunuyor. 3 filmlik Çocuk Oyunu serisiyle, 3 de ayrı filmle karşımıza çıkan Chucky, toplam 7 filmde bizlere gösterilmişti.

Şimdi fragmanıyla karşımıza çıkan Chucky dizisi, bir oyuncak bebek satışı sonrasında kaosa sebep olan Chucky’nin hikayesini anlatacak. Amerika’nın bir kasabasında Chucky’nin neden olduğu kaosu izleyeceğimiz dizi oldukça iddialı bir şekilde karşımıza çıkacak. Hali hazırda pek çok hayranı bulunan Chucky’nin ne kadar izleneceği de oldukça merak konusu.

Amerikan Televizyon Kanalı Syfy‘nin haklarını aldığı Chucky filmi’nin yine aynı televizyon kanalında yayınlanacağı söyleniyor. 10 bölümden oluşacağı düşünülen Chucky dizisi, 2021 yılında çıkış yaptıktan bir süre sonra belki de dijital platformlarda yayınlanabilir. Dizinin yayın hakları Netflix gibi bir platform tarafından alınırsa dijital platformlar üzerinden diziyi izleme şansı yakalayabiliriz.

İlerleyen zamanlarda eski yılların katil bebeği Chucky’yi bir televizyon dizisi olarak hep birlikte göreceğiz. Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olabilmek için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir ve ücretsiz olarak abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel