Kim Jong-Un’un Öldüğü İddia Ediliyor

 Kim Jong-Un’un Öldüğü İddia Ediliyor

Bir Twitter kullanıcısı, Çin medyasının yayınladığı son dakika haberine göre Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un‘un öldüğünün iddia edildiğini belirtti.


NOT: Yalnızca iddia’dır. Kesinlikle “Kesinleşmiş” bir bilgi değildir.

Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı ve kaynağının Çin Devlet Televizyonu olduğunu söylediği habere göre, Kuzey Kore Başkanı Kim Jong-Un’un öldüğü iddia ediliyor. İddiaların ilgi çekmesinin sebebi ise geçtiğimiz saatlerde Kuzey Kore lideri hakkında çıkan ilginç haberler.

Güney Kore basını geçtiğimiz saatlerde yaptığı açıklamalarda Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un’un çok gizli bir kalp ameliyatı geçirdiğini paylaşmıştı. Habere göre bazı ülkelerden getirilen uzman doktorlar Kuzey Kore liderinin kalp ameliyatını gerçekleştirdi. Operasyonun kimseye haber verilmeden çok gizli bir şekilde yapıldığı söylendi. Ayrıca geçtiğimiz zamanlarda da Kim Jong-Un’un geçirdiği bazı ameliyatlardan sonra sağlığının bozulduğu söylenmişti.

Ortaya çıkan bu iddialar, bu sebepten dolayı oldukça ilgi çekici bir hale geldi. Aşağıda yer alan Tweet’e göre Twitter kullanıcısı, Pekin destekli TV kanalının genel başkan yardımcısının Kim Jong-Un’un öldüğünü ve çok sağlam bir kaynağının olduğunu belirttiğini söyledi. Twitter kullanıcısının alıntıladığı ilgili iddia, Çin’in en büyük sosyal medya platformu Weibo’dan alıntılandı. Açıklamalara göre alıntı yapılan TV sayfasının Weibo’da 15 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili İçerik  Resident Evil Serisinin Toplam Satış Rakamları Açıklandı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın