Connect with us


Dünya'dan Haberler

Kendini Bir Adada İzole Eden Ronaldo, Covid-19’a Yakalandı

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Portekiz Futbol Federasyonu tarafından resmi olarak yapılan duyuruya göre koronavirüse yakalandı.

Zaman:

Tarih:

Kendini Bir Adada İzole Eden Ronaldo, Covid-19'a Yakalandı Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Portekiz Futbol Federasyonu tarafından resmi olarak yapılan duyuruya göre koronavirüse yakalandı.

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Portekiz Futbol Federasyonu tarafından resmi olarak yapılan açıklamaya göre covid-19’a yakalandı. Ünlü futbolcunun covid-19 testi pozitif çıkarken, futbolcunun maçlarda yer almamasına karar verildi. Portekizin en iyi futbolcularından biri olarak bilinen ve aynı zamanda dünyanın da en iyi futbolcularından biri olan Ronaldo, milli takım maçında da oynayamayacak.

Uzun zaman Real Madrid takımında oynayan ünlü futbolcu, yakın zamanda Juventus takımına geçmiş ve oyunculuğuna o takımda devam etmişti. Ünlü futbolcunun milli takım maçları ve diğer maçları yaklaşırken, oyuncunun covid-19’a yakalandığı duyuruldu. Bununla birlikte birçok kişi Cristiano Ronaldo dışındaki futbolcuların covid-19’a yakalanıp yakalanmadığını merak ederken, konu hakkında resmi açıklamalar yapıldı.

Geçtiğimiz yılın son aylarında Çin’de ortaya çıkarak çok kısa bir sürede tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını, dünya çapında milyonlarca kişinin tehlike altında kalmasına sebep olmuştu. Bu süreçte milyonlarca kişi kendini karantina altına alarak virüsten korunmaya çalışırken, ünlü futbolcu Ronaldo da oldukça ilginç bir yöntem denemişti. Ronaldo ve ailesi, koronavirüsten korunmak adına bir adaya taşınmış ve burada zaman geçirmeye başlamıştı.

Benzer içerik:  RTÜK Uyardı: Spotify ve FoxPlay'e Erişim Engellenebilir
Kendini Bir Adada İzole Eden Ronaldo, Covid-19'a Yakalandı Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Portekiz Futbol Federasyonu tarafından resmi olarak yapılan duyuruya göre koronavirüse yakalandı.

Fakat ünlü futbolcu, bir süre sonra bu adada kalmayı bıraktı ve maçlara devam etti. Futbolcunun yeni covid-19 testi yaptırmasıyla birlikte de covid-19 testinin pozitif olduğu ortaya çıktı. Portekiz Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada ünlü futbolcu dışındaki diğer futbolcuların covid-19 testinin negatif çıktığı belirtildi. Virüs testi pozitif çıkan ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, önümüzdeki günlerde oynanacak milli takım maçında oynayamayacak ve şimdilik karantinaya alınacak.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir