Connect with us


Film Haberleri

Keanu Reeves: “Matrix 4, İlham Veren Bir Aşk Hikayesi”

Dünyaca ünlü oyuncu Keanu Reeves, heyecanla beklenen yeni Matrix filmi Matrix 4’ün yönetmeni hakkında “O bir aşk hikayesi, ilham veren güzel bir senaryo yazdı” açıklamasında bulundu.

Zaman:

Tarih:

Keanu Reeves: "Matrix 4, İlham Veren Bir Aşk Hikayesi"

John Wick ve Matrix gibi oldukça sevilen filmlerden tanıdığımız dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves, büyük merakla beklenen yeni Matrix filmi Matrix 4 hakkında dikkat çekici bazı açıklamalarda bulundu. Matrix serisinde en son 2003 yılında yayınlanan Matrix: Revolutions ismindeki filmde yer alan Keanu Reeves, aradan geçen uzun yılların ardından şimdi de Matrix 4’ün çekimlerinde yer alıyor.

Son yıllarda vizyona girmesi en çok beklenen filmlerden biri haline gelen Matrix 4, John Wick filmiyle çok büyük bir popülerlik yakalaya Keanu Reeves’in oyunculuğuyla karşımıza çıkacak. Matrix serisinde 4. kez Neo rolüyle yer alacak olan ünlü oyuncu Keanu Reeves, yine oldukça dikkat çeken bir projeyle karşımıza çıkacak.

Matrix 4 filmine hazırlanan ve çekimlere devam eden Keanu Reeves, BBC’de yayınlanan The One Show programına konuk oldu ve dikkat çekici bazı açıklamalara yer verdi. Şuanda filmin çekimlerinin Berlin’de devam ettiğini aktaran ünlü oyuncu Keanu Reeves, film hakkında bazı ipuçları verdi. The One Show’da konuk olan müzisyen Ronan Keating, Reeves’e “Spoiler vermek istemem ama üçüncü filmin finalinde pek de geri dönecekmişsin gibi görünmüyordu.” şeklinde bir soru yöneltti. Reeves’in yanıtı ise oldukça dikkat çekti.

Benzer içerik:  DSÖ: "Türkiye'deki Vakalardan Haberdar Değildik, Sağlık Sistemi Çökebilir"

İlham Veren Bir Aşk Hikayesi

Keanu Reeves: "Matrix 4, İlham Veren Bir Aşk Hikayesi" Dünyaca ünlü oyuncu Keanu Reeves, heyecanla beklenen yeni Matrix filmi Matrix 4'ün yönetmeni hakkında "O bir aşk hikayesi, ilham veren güzel bir senaryo yazdı" açıklamasında bulundu.

Konuk müzisyenin bu sorusunu yanıtlayan Reeves, “Evet Neo için biraz korkunç bir finaldi. Lana Wachowski diye harika bir yönetmenimiz var ve o bir aşk hikayesi, ilham veren güzel bir senaryo yazdı. Bu başka bir versiyon, bir uyanma çağrısı. Ve aksiyonu harika, her şey açığa çıkacak.” ifadelerine yer verdi. Ünlü aktör Keanu Reeves’in bu açıklaması, Matrix hayranları tarafından da oldukça heyecan verici olarak karşılandı.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir