Karantinada En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi

 Karantinada En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi

Corona virüsü sebebiyle evlerinden ayrılamayan insanlar, zamanını Netflix gibi dijital yayın platformlarında geçirmeye başladı. Bu süreçte bir ay boyunca en çok izlenen Netflix dizilerini açıklandı.


İlginizi Çekebilir: Birlikte Netflix Nasıl İzlenir?

Corona virüsü tüm dünyaya tehlike saçmaya devam ederken insanlar bu durumu önlemek amacıyla evlerinden çıkmıyor. Evlerinde kalan kişi sayısı her geçen gün artarken, dijital platformların kullanıcıları da büyük oranda artış gösterdi. Tüm internette %25’lik bir kullanım artışı gözlemleyen uzmanlar, bu konuda bir çok platforma da çağrıda bulunmuştu. Bu çağrının yapıldığı platformlardan biri olan Netflix, yayın kalitesini %25 oranında düşürmüştü.

Karantina sebebiyle kullanımı büyük oranda artan Netflix’in Mart ayında en çok izlenen dizileri paylaşıldı. Yayın arama motoru Reelgood‘un Mart ayı içerisinde 2 milyon kişi tarafından yapılan aramaları göze alarak oluşturduğu ve yayınladığı rapora göre Mart ayında en çok izlenen içerik Love is Blind isimli Reality Show oldu. 2. sırada ise Netflix’in son zamanlarda en çok izlenen dizilerinden biri olan İspanyol dizisi Elite yer aldı. En çok izlenen diziler sırasıyla aşağıdaki şekilde;

İlgili İçerik  Huawei Enjoy 20s, Tasarımıyla Birlikte TENAA'da Ortaya Çıktı

Netflix 2020 Mart Ayı En Çok İzlenenler


Netflix, Fragmanları Sansürleyecek
  1. Love is Blind
  2. Elite
  3. Crash Landing on You
  4. Sex Education
  5. Stranger Things
  6. I Am Not Okay with This
  7. The Trials of Gabriel Fernandez
  8. Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
  9. Money Heist
  10. Better Call Saul

Bir önceki yazımız olan Kendine Hayran Bırakan Unutulmaz Yabancı Dizi Müzikleri başlıklı makalemizde Dizi, Dizi Müzikleri ve Unutulmaz Dizi Müzikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın