Connect with us


Film Haberleri

John Wick 5 Resmi Olarak Duyuruldu

ABD yapımlı dünyaca ünlü neo-noir aksiyon gerilim türündeki John Wick serisinin 5. filmi doğrulandı. Seri, John Wick 4 ve daha sonra John Wick 5 olarak devam edecek.

Zaman:

Tarih:

John Wick 5 Resmi Olarak Duyuruldu

ABD yapımlı dünyanın en ünlü film serilerinden biri olan ve izlenme rekorları kıran John Wick serisi, covid-19 sürecinde diğer filmler gibi erteleme kararı almıştı. Yapımcı şirket Lionsgate‘in açıklamalarına göre John Wick 4 ve 5’in hazırlıkları şuanda başladı. John Wick 4‘ün çekimlerinin bitmesinin ardından John Wick 5‘in çekimleri de hemen başlayacak.

55 yaşındaki dünyaca ünlü sinema oyuncusu Şu anda John Wick’in sonraki iki filmi için senaryo hazırlıkları yapıyoruz. John Wick 4’ü 2022’nin Mayıs ayı için planladık. Keanu müsait olunca önümüzdeki yılın başarında John Wick 4 ve 5 çekimlerini arka arka tamamlamayı planlıyoruz.‘in başrolünü üstlendiği yapım, dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşarak dev hasılat elde etmişti. Merakla beklenen John Wick serisinin yeni filmleri, milyonlarca kişi tarafından beklenirken yapımcı şirketten daha sevindirici bir haber geldi. John Wick hayranlarını sevindirecek haberde serinin yeni filminin haberi yerine, 2 yeni filmin haberi verildi.

John Wick 4 henüz çıkış yapmamışken, yapımcı şirket tarafından John Wick 5 de duyuruldu. Henüz çekimleri tamamlanmamış olan John Wick 4’ün çekimlerinin tamamlanmasının hemen ardından John Wick 5 için çalışmalar da başlayacak. Diğer bir yandan açıklamalara göre John Wick 5’in senaryo çalışmaları da şuanda başladı. Normalde 2021 yılında vizyona girmesi beklenen John Wick 4, covid-19 sebebiyle 1 yıl ertelendi ve 2022 yılının Mayıs ayına tarih verildi.

Benzer içerik:  BluTV, En Büyük Prodüksiyonlu Yeni Dizisi "Yeşilçam"ı Duyurdu: Başrolünde Çağatay Ulusoy Var
John Wick 5 Resmi Olarak Duyuruldu

2022 yılının Mayıs ayında vizyona girecek olan 4. film ile birlikte 5. filmin çalışmaları arka arkaya tamamlanacak. Yani 2 film de birbirinin ardından çekilecek. Deadline’da yayınlanan habere göre yapımcı şirket, açıklamalarında şunları belirtti; “Şuanda John Wick’in sonraki iki filmi için senaryo hazırlıyoruz. John Wick 4’ü 2022’nin Mayıs ayında yayınlamayı planlıyoruz. Keanu Reeves müsait olduğunda önümüzdeki yılın başarında John Wick 4 ve 5 çekimlerini arka arkaya tamamlamayı planlıyoruz.

Diğer bir yandan dünyaca ünlü aksiyon/neo-noir türündeki film serisinin dizisi için de çalışmalar sürüyor. The Continental olarak bilinen John Wick dizisi, John Wick 4’ün ardından gelecek. Bu dizide Keanu Reeves’in ise yer almayacağı söyleniyor.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir