John Wick 4 Yayın Tarihi Covid-19 Sebebiyle Ertelendi

 John Wick 4 Yayın Tarihi Covid-19 Sebebiyle Ertelendi

Lionsgate‘in en çok sevilen serilerinden olan John Wick‘in devam filmi için bir süre daha bekleyeceğiz. Corona virüsü sebebiyle vizyona giremeyen film, 1 yıl süreyle ileri tarihe atıldı.


İlginizi Çekebilir: En İyi 10 Netflix Dizisi

Açlık Oyunları ve Testere gibi filmleriyle tanınan ünlü film yapımcı şirket Lionsgate, John Wick gibi bir çok filmini ertelemek zorunda kaldı. Corona virüsü tüm dünyaya tehlike saçarken tüm sinemaların kapanması, bir çok filmin de vizyona girmesine engel oldu. Bunlardan biri de John Wick’in devam filmi John Wick 4 oldu.

Uzun zamandır severleri tarafından merakla beklenen yeni film John Wick 4, vizyon tarihini tam 1 yıl ileriye erteledi. 2021’de yayınlanması beklenen John Wick 4, virüs sebebiyle 2022 yılının 27 Mayıs tarihine kadar ertelendi. Matrix filmi ile tanınan ünlü oyuncu Keanu Reeves’in oyunculuk yaptığı John Wick filminin oldukça büyük bir hayran kitlesi bulunuyor.

Serinin 2019 yılında çıkan John Wick 3: Parabellum filmi, 75 milyon dolar bütçe ile çekilirken 321,7 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de ilgiyle takip edilen John Wick serisinin son filmi John Wick 3: Parabellum, ülkemizde toplamda 950 bin’den fazla kişi tarafından seyredildi.

Tüm dünyaya tehlike saçan corona virüsü, gördüğünüz gibi ekonomiyi ve sinemaları da büyük oranda etkiledi. John Wick, Hızlı ve Öfkeli gibi bir çok film 1 yıl ertelendi. Ayrıca ünlü film şirketi Lionsgate, sadece John Wick’in devam filmini ertelemedi. Lionsgate, John Wick ile birlikte toplamda 9 filminin vizyon tarihlerini erteledi. O filmler sırasıyla; Spiral, The Hitman’s Wife’s Bodyguard, Antebellum, Barb & Star Go to Vista Del Mar, The Asset, Voyagers, Fatale, American Underdog: The Kurt Warner Stor, John Wick 4 oldu.

İlgili İçerik  Apple Çalışanları, Apple'a Karşı Dava Açtı

Dilerseniz tarihleri ile birlikte hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lionsgate Ertelenen Filmler (Tam Liste)


Lionsgate Ertelenen Filmler (Tam Liste)
Lionsgate Ertelenen Filmler (Tam Liste)
  • Spiral – 21 Mayıs 2021
  • The Hitman’s Wife’s Bodyguard – 20 Ağustos 2021
  • Antebellum – 21 Ağustos 2020
  • Barb & Star Go to Vista Del Mar – 20 Ağustos 2021
  • The Asset – 23 Nisan 2021
  • Voyagers – 25 Kasım 2020
  • Fatale – 30 Ekim 2020
  • American Underdog: The Kurt Warner Stor – 10 Aralık 2021
  • John Wick 4 – 27 Mayıs 2022

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın