Connect with us


Bilim & Sanat

Japonya’da UFO Görülmesi Sosyal Medyada Gündem Oldu

Japonya’da çekilen ve UFO olduğu iddia edilen görüntüler, kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu.

Zaman:

Tarih:

Japonya'da UFO Görülmesi Sosyal Medyada Gündem Oldu

Japonya‘da vatandaşlar tarafından kaydedilen ve havada bilinmeyen bir aracın olduğu görüntüler, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Japonya’nın sosyal medyasında kısa sürede gündem olan olay dikkat çekti. İddialara göre vatandaşlar tarafından çekilerek sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda UFO bulunuyordu.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz zamanlarda ABD’nin savunma bakanlığı konumunda olan Pentagon, daha önce çekilmiş olan 3 ayrı UFO görüntüsünü yayınladı ve bu görüntüleri doğruladı. Görüntüler üzerinde herhangi bir oynama olmadığını, bu görüntüdeki cisimlerin hala belirlenemediğini belirten Pentagon, UFO konusunda oldukça büyük bir dikakt çekmişti.

İlgili Haber: Pentagon, 3 UFO Görüntüsünü Yayınladı

Pentagon gibi bir kurumun bu belgeleri onaylayarak yayınlaması, insanları UFO konusunda daha bilinçli bir hale getirmiş ve UFO’lara karşı olan inanç yükselmişti. Zaman zaman sosyal medya üzerinde gündem olan UFO görüntüleri olduğu gibi, bu sefer de Japonya’nın gündemi havada görülen ve anlaşılmayan cisim oldu.

Benzer içerik:  Time Out Dergisi, Dünyanın En Havalı Mahallelerini Açıkladı: Türkiye de Listede
Japonya'da UFO Görülmesi Sosyal Medyada Gündem Oldu

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz cisim, Japonya’da ki insanlar tarafından çekildi ve sosyal medyada paylaşıldı. Görülen cisim her ne kadar UFO’ya benzetilse ve Japonya’nın sosyal medya gündemine otursa da, bu cismin UFO olduğu düşünülmüyor. İddialara göre havada görülen bu cisim, meteoroloji balonu.

Japonya’nın gündemine oturan bu görüntüler hakkında resmi bir açıklama yapılmadı fakat havada görülen cisim bir meteoroloji balonuyla oldukça büyük bir benzerlik taşıyor. Yani büyük ihtimal bu görüntüler, bir uzay aracı görüntüsü değil.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel