Iron Man, Marvel Evrenine Geri Dönebilir

 Iron Man, Marvel Evrenine Geri Dönebilir

Tony Stark (Iron Man) rolüyle büyük bir başarı yakalayan Robert Downey Jr, Avengers: Endgame‘de Marvel kariyerini sonlandırmasıyla hayranlarını oldukça üzmüştü. Fakat yeni gelen haberlere göre sevilen oyuncu Marvel evrenine geri dönebilir.


İlginizi Çekebilir: Apple, 165 Milyar Dolarlık Disney’i Satın Alabilir

Tony Stark rolü ile çok büyük başarılar elde eden ünlü oyuncu Robert Downey Jr, Marvel evreni ile çok büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. 11 yıllık başarılı Marvel kariyerini Avengers: Endgame filmi ile birlikte sonlandıran sevilen oyuncu, hayranlarını oldukça üzmüştü.

Açıklamalara göre daha önce Marvel üst kuruluşu Disney şirketi, ünlü oyuncu ile anlaşmayı denemiş fakat Robert Downey Jr. çok büyük bir meblağ istediğinden dolayı anlaşılamamıştı. Bu sebeple Iron Man, Avenger: Endgame filminde Thanos’u yok etmek için kendi hayatını feda etmiş ve kadrodan ayrılmıştı.

Marvel Avengers

Robert Downey Junior, Marvel’daki bu başarılı kariyerinden sonra ilk oyunculuğunu Dolittle filminde yapmış, film gişede beklediği ilgiyi görememişti. 175 milyon dolar bütçe ile çekilen film, 220 milyon dolar hasılat elde ederek Marvel filmlerinden çok geride kalmıştı. Öyle ki Avengers: Endgame filmi 356 milyon dolar bütçe ile çekilmiş, 2.8 milyar dolar hasılat elde etmişti. Ayrıca dünyanın en fazla hasılat yapan ilk 10 filminde 4 Avengers filmi bulunuyor.

İlgili İçerik  Beyond Good & Evil Oyunu, Netflix Filmi Oluyor

Bkz: Dünyanın En Çok Hasılat Yapan Filmleri

Marvel sonrasındaki ilk filminde gişede oldukça başarısız olan Robert Downey Jr, gelen haberlere göre bu sebeple Disney ile yeni bir anlaşma sağlamış olabilir. Daha önce bir çok film için doğru tahminlerde bulunan internet sitesi wegotthiscovered.com, Robert Downey Jr’ın Dolittle’daki başarısızlığından sonra Marvel ile yeni bir anlaşma sağladığını yazdı. Açıklamalara göre gişede istediğini elde edemeyen Robert Downey Jr, Marvel’dan istediği ücreti daha makul bir fiyata çekerek 2 tarafın da anlaşmasını sağladı.

Eğer anlaşma doğruysa, Robert Downey Jr. Marvel evrenindeki Iron Man (Tony Stark) karakteri ile tekrar karşımıza çıkabilir.

Önümüzdeki günlerde konu hakkındaki gelişmeleri elimize ulaştığında sizleri bilgilendireceğiz. Web sitemizi “kitle.net” takibe almayı unutmayınız…

Bir önceki yazımız olan Unutulmaz Filmlerin Unutulmaz Sahneleri başlıklı makalemizde En Güzel Film Sahneleri, En İyi Film Sahneleri ve Film Sahneleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın