Connect with us


Teknoloji Haberleri

iPhone 12 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

ABD merkezli dev teknoloji şirketi Apple’ın yeni akıllı telefon modeli iPhone 12’nin tanıtım tarihi, Apple tarafından dağıtılan bir davetiye ile ortaya çıktı.

Zaman:

Tarih:

iPhone 12 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

ABD merkezli 2 trilyon dolarlık dev teknoloji şirketi Apple‘ın heyecanla beklenen yeni akıllı telefon serisi iPhone 12, teknoloji ve Apple meraklıları tarafından uzun bir süredir heyecanla bekleniyor. Dünya çapında milyonlarca kişinin heyecanla beklediği yeni akıllı telefon modellerinin tanıtım tarihi, Apple’ın dağıttığı davetiyeler ile birlikte ortaya çıktı.

Her sene düzenlediği etkinliklerde yeni ürünlerini tanıtan Apple, genellikle iPhone modellerini Eylül aylarında yapıyordu. Fakat hepinizin de bildiği gibi dünyanın dört bir yanını saran koronavirüs salgını, birçok şirketi etkilediği gibi Apple’ı da oldukça etkiledi. Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan ve piyasa değeri geçtiğimiz günlerde 2 trilyon doları aşan Apple, yolladığı davetiyeye göre 13 Ekim tarihinde High Speed adlı etkinlik düzenleyecek.

High Speed(Yüksek Hız) ismiyle düzenlenecek olan yeni etkinlik hakkında çok detaylı bilgiler aktarılmasa da, Apple’ın Eylül ayından beri büyük merakla beklenen iPhone 12 akıllı telefon serisinin de bu etkinlikte tanıtılacağı iddia ediliyor. Normal şartlarda her yılın Eylül ayında yapılan yeni iPhone akıllı telefon serisi tanıtımları, bu yıl koronavirüs sebebiyle 13 Ekim’de düzenlenecek olan High Speed etkinliğinde tanıtılabilir.

Benzer içerik:  WhatsApp, 1 Ocak 2021'den İtibaren Bazı iPhone ve Android Telefonlarda Kullanılamayacak
iPhone 12 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı ABD merkezli dev teknoloji şirketi Apple'ın yeni akıllı telefon modeli iPhone 12'nin tanıtım tarihi, Apple tarafından dağıtılan bir davetiye ile ortaya çıktı.

Yüksek hız anlamına gelen “High Speed” ismiyle düzenlenecek olan yeni etkinliğin adı, 5G’ye gönderme olarak yapılmış olabilir. Merakla beklenen iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Mini modelleri, 13 Ekim’de düzenlenecek olan bu etkinlikte karşımıza çıkabilir. Şuanlık çok detaylı bir bilgiye sahip olamasak da. ilerleyen günlerde ortaya çıkan tüm detayları sizlere aktaracağız. Tüm gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için kitle.net web sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir