Connect with us


Teknoloji Haberleri

iPhone 12 Serisi Bu Akşam 19:30’da Tanıtılıyor

Apple’ın merakla beklenen akıllı telefon serisi iPhone 12, bu akşam düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak. Etkinlik, Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak.

Zaman:

Tarih:

iPhone 12 Serisi Bu Akşam 19:30'da Tanıtılıyor Apple'ın merakla beklenen akıllı telefon serisi iPhone 12, bu akşam düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak. Etkinlik, Türkiye saatiyle 20:00'da başlayacak.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan ABD merkezli Apple, her sene olduğu gibi bu sene de düzenleyeceği etkinlikte yeni iPhone ürünlerini tanıtacak. Dünya çapında milyonlarca kişinin heyecanla beklediği etkinlikte yeni iPhone serisi iPhone 12 tanıtılacak. Resmi açıklamalara göre iPhone 12 serisinin tanıtılacağı etkinlik, Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak.

iPhone 12 serisinden 4 farklı telefon modelinin karşımıza çıkacağı bu etkinlikte yalnızca iPhone modelleri de tanıtılmayacak. Bugün Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan etkinlik, Kaliforniya’daki Apple Park’ta düzenlenecek. İnternette de canlı olarak yayınlanacak olan tanıtım etkinliğinde iPhone 12 serisiyle birlikte yeni Apple ürünlerinin de tanıtımları yapılacak.

Ortaya çıkan ilk bilgilere göre Apple, düzenleyeceği bu etkinlikte 4 adet iPhone 12 modeline yer verecek. Bu modeller sırasıyla iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Mini modelleri olacak. High Speed, yani Yüksek Hız olarak adlandırılan Apple etkinliğinde nelerin tanıtılacağı büyük merak konusu olurken, Yüksek Hız olarak bahsedilen şeyin ise 5G olduğu tahmin ediliyor. Yani iPhone 12 serisi, 5G destekleriyle birlikte karşımıza çıkabilir. Diğer bir yandan etkinliğe saatler kalırken, iPhone 12 modelleri hakkında bazı sızıntılar bulunuyor.

Benzer içerik:  iPhone 12 Türkiye'de Satışta: 23 Bin 600 TL, Hem de Şarj Cihazı Olmadan!
iPhone 12 Serisi Bu Akşam 19:30'da Tanıtılıyor Apple'ın merakla beklenen akıllı telefon serisi iPhone 12, bu akşam düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak. Etkinlik, Türkiye saatiyle 20:00'da başlayacak.

Ortaya çıkan ilk bilgilere baktığımızda iPhone 12 Pro Max modelinin özellikleri karşımıza çıkıyor. 6.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olan iPhone 12 Pro Max modeli, Apple A14 Bionic işlemcisiyle tanıtılacak gibi görünüyor. Diğer bir yandan Pro Max modelinin 6 GB RAM ile, 12+12+12 MP 3 arka kamerayla ve 12 MP değerinde ön kamerayla geleceği düşünülüyor. Etkinlikten ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için kitle.net web sitemizi ziyaret edebilir ve ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir