Connect with us


Mobil Haberler

iPhone 12 Pro Max’in Ekran Görüntüleri Paylaşıldı: İşte Bazı Özellikleri

Teknoloji devi Apple’ın bir süredir üzerinde çalıştığı amiral gemisi akıllı telefon modeli iPhone 12 Pro Max’in ekran görüntüleri paylaşıldı.

Zaman:

Tarih:

iPhone 12 Pro Max'in Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple‘ın bir süredir üzerinde çalıştığı amiral gemisi akıllı telefon modeli iPhone 12 Pro Max, yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Bir süredir sızıntılarıyla gündeme gelen akıllı telefon modelinden şimdi de ekran görüntüleri paylaşıldı. Ortaya çıkan görüntülerde cihazın bazı özellikleri de belli oldu.

Çıkan ekran görüntülerine baktığımızda 6.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağı belirtilen iPhone 12 Pro Max modeli, 120hz ekran tazeleme hızına sahip olacak. 2778×1284 piksel çözünürlüğe sahip olacak olan iPhone 12 Pro Max, kullanıcının istediği durumlarda 120hz‘lik ekran tazeleme hızını 60hz‘ye düşürülebilir hale getirdi. Yani ekran tazeleme hızı arttırılabilir ve azaltılabilir olarak ayarlı.

Batarya tarafına baktığımızda cihazın kaç mAh bataryaya sahip olduğu bilinmese de, hızlı şarj desteği ortaya çıktı. 20W değerinde hızlı şarj desteğine sahip olacak olan yeni iPhone 12 Pro Max, hızlı şarj adaptörüyle birlikte satılmayacak. Yani hızlı şarj desteğini kullanmak isteyenlerin, ek olarak ayrıca ücret ödeyip adaptör satın alması gerekiyor. Diğer bir yandan ortaya çıkan görsellere baktığımızda telefon daha geniş yan çerçevelere ve daha büyük bir çentiğe sahip gibi görünüyor.

Benzer içerik:  Apple Watch 6 Series Türkiye Fiyatı ve Özellikleri
iPhone 12 Pro Max'in Ekran Görüntüleri Paylaşıldı: İşte Bazı Özellikleri Teknoloji devi Apple'ın bir süredir üzerinde çalıştığı amiral gemisi akıllı telefon modeli iPhone 12 Pro Max'in ekran görüntüleri paylaşıldı.

Oldukça dikkat çeken özelliklere sahip olacak olan yeni iPhone 12 Pro Max, şuanlık oldukça sınırlı bilgilerle karşımızda. Henüz tanıtılmamış olan akıllı telefon modeli, çok yakında Apple tarafından tanıtılacak. İlerleyen günlerde tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir