Connect with us


Teknoloji Haberleri

iPhone 12 Mini, Silikon Kılıf Paketiyle Doğrulandı

Apple’ın akıllı telefon serisi iPhone, uzun zamandır beklenen mini modeliyle çıkış yapabilir. Ortaya çıkan silikon kılıf etiketine göre iPhone 12 serisi, mini modeliyle birlikte gelecek.

Zaman:

Tarih:

iPhone 12 Mini, Silikon Kılıf Paketiyle Doğrulandı

ABD merkezli dünya devi teknoloji şirketi Apple, birçoğunuzun da bildiği gibi iPhone modelleriyle tüm dünyada çok büyük bir başarı yakaladı. Bugünlerde dünyanın en büyük şirketi olan Apple, geniş ürün yelpazesinde birçok ürün modelinde “Mini” adlı bir model de bulunduruyordu. Örneğin Apple’ın iPad modelinde iPad mini ve Mac modelinde de Mac mini modeli bulunuyor.

Normal modellerden hem daha küçük olan, hem de daha az maliyetli olan daha küçük mini modelleri, tüketicilerin de büyük ilgisini çekmiş ve uzun bir zamandır tüketiciler, mini modellerinin iPhone için de çıkmasını istemişti. İstek büyük olsa da, bugüne dek Apple iPhone modellerinde ek olarak mini modeline yer vermemişti. Fakat ortaya çıkan detaylara bakılırsa, iPhone 12 serisinde iPhone 12 Mini adıyla mini bir akıllı telefon modeli görebiliriz.

Yabancı kaynaklarca yapılan paylaşımlarda Apple’ın iPhone 12 mini modeline ait silikon kılıf paketinin etiketi gösterildi. Ortaya çıkan görsellerde Apple tarafından iPhone 12 mini modeline özel üretilen resmi silikon kılıfların etiketleri yer aldı. İlgili görselde iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Pro modeli için silikon kılıf bulunurken, aynı zamanda daha önce iPhone modellerinde görülmeyen “Mini” modeli de ortaya çıktı.

Benzer içerik:  Samsung Galaxy S20 FE Tanıtıldı: Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

iPhone 12 Mini Silikon Kılıfı Ortaya Çıktı

iPhone 12 Mini, Silikon Kılıf Paketiyle Doğrulandı Apple'ın akıllı telefon serisi iPhone, uzun zamandır beklenen mini modeliyle çıkış yapabilir. Ortaya çıkan silikon kılıf etiketine göre iPhone 12 serisi, mini modeliyle birlikte gelecek.

Hemen yukarıda gördüğünüz gibi iPhone 12 mini modeline özel üretilen silikon kılıf, iPhone 12 mini modelinin çıkacağını da neredeyse doğrulamış oldu. Şuan için bu model hakkında resmi bir bilgi bulunmasa da, uzun zamandır ortaya atılan pek çok iddia bu modeli doğrular nitelikteydi.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir