iOS 14 Bugün Tanıtılıyor: Apple WWDC 2020 Nasıl İzlenir?

Milyonlarca kişinin merakla beklediği WWDC 2020 etkinliği bugün başlıyor. Apple iOS 14'ün de tanıtılacağı etkinlik nasıl izlenir gibi detaylar ise haberimizde...
 iOS 14 Bugün Tanıtılıyor: Apple WWDC 2020 Nasıl İzlenir?

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan ve telefon pazarının en büyük paydaşlarından biri olan Apple‘ın WWDC 2020 etkinliği bugün itibarıyla başlıyor. Apple’ın her yıl düzenlediği WWDC etkinlikleri kapsamında çeşitli ürünler ve güncellemeler de tanıtılıyor.

Bugün başlayacak olan WWDC 2020 etkinlikleri kapsamında ise Apple’ın iOS yeni sürümü iOS 14‘ü tanıtacağı bilinenler arasında. Milyonlarca Apple takipçisi tarafından merakla beklenen etkinlikler bugün, yani 22 Haziran ve 26 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 4 gün sürecek olan etkinlikler aynı zamanda internet ortamından da canlı yayınlanacak.

Etkinlik kapsamında en merak edilen şeylerden birisi iOS güncellemesi iOS 14 olurken, diğer tanıtılacak ürünler de merakla bekleniyor. iPhone kullancıılarının akıllarında kalan en büyük soru ise iOS 14 güncellemesi ile cihazlarında herhangi bir sorun ile karşılaşıp karşılaşmayacakları. Aynı zamanda iOS 14 ile birlikte karşımıza çıkacak olan yeni özellikler ve güncelleştirmeler de merak edilen konular arasında.

iOS 14 Bugün Tanıtılıyor: Apple WWDC 2020 Nasıl İzlenir?

WWDC 2020 etkinliklerinde iOS 14‘ün tanıtılacağı şuan belli olurken, diğer bir yandan iPadOS 14 ve yenilenmiş WatchOS sürümünün da yayınlanacağı açıklandı. Diğer bir yandan yeni güncellemeler arasında Apple tvOS ve MacOS da yer alıyor. Dikkat çeken bu tanıtımların yanında bir de sektörü etkileyebilecek önemli açıklamalar yapılacak. WWDC 2020 etkinliği tarihi, saati ve nasıl izlenir gibi bilgileri hemen aşağıya sizler için listeledik, dilerseniz göz atabilirsiniz…

İlgili İçerik  Netflix'in 2020 Yılı İçin Ayırdığı Devasa Bütçe Belli Oldu

WWDC 2020 Etkinliği Nasıl İzlenir?

Apple’ın 22-26 Haziran arasında gerçekleştireceği WWDC 2020 etkinlikleri ynı zamanda internet ortamından da canlı olarak izlenebilecek. Canlı yayın, Apple web sitesi ve YouTube platformlarında yayınlanacak. Saat 20:00 itibarıyla başlayacak olan etkinlikleri dileyen kişiler YouTube’da Apple kanalı üzerinden takip edebilecekler. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan Apple’ın YouTube kanalına gidebilir ve WWDC 2020 etkinliklerini canlı izleyebilirsiniz.

Apple WWDC 2020 Canlı İzle

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın