Connect with us


Sosyal Medya

Instagram’da Erişim Sorunu Yaşanıyor: Hikayelerde Sorunlar Meydana Geliyor(Güncelleme)

Sosyal medya platformu Instagram’a an itibarıyla erişim sorunu yaşanıyor. Platformda hikayeler bölümü tam anlamıyla çalışmazken, keşfete de erişilemiyor.

Zaman:

Tarih:

Instagram'da Erişim Sorunu Yaşanıyor

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan ve ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılan Instagram‘da an itibarıyla çeşitli erişim sorunları meydana geliyor. Dünya çapından gelen şikayetlere göre Instagram’ın keşfet bölümünde sorunlar yaşanırken ve erişilemezken, aynı zamanda hikayelerde de çeşitli sorunlar meydana geliyor.

Son zamanların en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan ve milyonlarca Facebook kullanıcısının akın ettiği bir platform haline gelen Instagram, ülkemizde 30 milyonu aşkın kişi tarafından kullanılıyor. Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, ülkemizde ve dünya çapında erişim sorunları yaşıyor.

Türkiye’deki Instagram kullanıcılarının da şikayetlerine göre sosyal medya platformu Instagram’a şuanda girenler çeşitli çökme sorunlarıyla karşılaşıyor. Bunlardan en yaygın olan ise hikayelerin düzgün açılmaması ve hikayeyi görüntüleyen kişilerin görüntülenememesi. Bununla birlikte Instagram’ın keşfet bölümüne de yine erişim oldukça kısıtlı. Instagram’da keşfet bölümüne giren insanlar, tamamen bomboş bir beyaz ekranla karşılaşıyor. Bununla birlikte ekrana hata mesajları da geliyor.

Benzer içerik:  eSIM, Yakında Türkiye'de Kullanılmaya Başlayacak
Instagram'da Erişim Sorunu Yaşanıyor: Hikayelerde Sorunlar Meydana Geliyor(Güncelleme) Sosyal medya platformu Instagram'a an itibarıyla erişim sorunu yaşanıyor. Platformda hikayeler bölümü tam anlamıyla çalışmazken, keşfete de erişilemiyor.

Bu durum yalnızca ülkemizde yaşanmıyor ve birçok ülkede binlerce kullanıcı Instagram’daki bu sorunu anlık olarak bildiriyor. Saat 22:50 itibarıyla Down Detector’e 4.500’ü aşkın hata bildirimi yapıldı ve bu şekilde dünyanın dört bir yanından Instagram kullanıcıları hata meydana geldiğini bildirdi. Büyük ihtimalle sorun, sabah olmadan çözülecek ve platform stabil olarak çalışır bir hale gelecektir. Gelişmelerden haberdar olmak için kitle.net web sitemizi takipte kalın…

Güncelleme: Sorun Düzeltildi

Instagram’da yaşanan sorunlar an itibarıyla(23:40) büyük oranlarda düzeltildi. Eğer hala sizde sorunlar meydana geliyorsa, birkaç saat içerisinde düzelecektir.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir