Instagram Yorumları Nasıl Kopyalanır?

Sosyal medya platformu Instagram'da Yorumları, Biografiyi, Linkleri veya herhangi bir şeyi kopyalamanın en kolay yollarını bu makalemizde anlatıyoruz.
 Instagram Yorumları Nasıl Kopyalanır?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan ve ülkemizde de oldukça fazla kullanılan Instagram‘da yorum bölümündeki yazılar çoğunlukla kopyalanmak istense de kopyalanamıyor. Instagram’da yorum bölümünde veya biyografi bölümünde, yazı veya linkleri kopyalamak istediğiniz zaman normaldeki gibi üzerine basılı tutarak kopyalayamıyorsunuz.

Bu sebeple bir çok kişi o yorumu baştan yazarak kopyalıyor. Fakat bunun oldukça kolay bazı yolları bulunuyor. Instagram üzerinde yorumları, açıklamaları, biografileri ve linkleri kopyalayabilmeniz için çok basit yollar bulunuyor. Çok beğendiğiniz Instagram yorumlarını ve biyografilerini, bu makalemizdeki basit yollar ile kopyalayabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Instagram’da bir yorumu veya bir biyografiyi kopyalamanız için aslında tarayıcı kullanmanız yeterli oluyor. Mobil cihazlarınızdan veya bilgisayarınızdan, istediğiniz yoruma veya biyografisini kopyalamak istediğiniz profile tarayıcı üzerinden giderek dilediğiniz şeyi kopyalayabiliyorsunuz. Bunun için Google Chrome benzeri bir tarayıcı üzerinden ilgili adresi ziyaret etmeniz ve kopyalamak istediğiniz içeriğin üzerine basılı tutmanız gerekiyor.

Fakat bu bir çok kullanıcı için oldukça uzun ve zor bir iş olabilir. Çünkü sosyal medyada her an bir şeyleri kopyalamanız gerekebilir ve her an tarayıcıya geçmeniz mümkün olmayabilir. Bu sebeple her an kopyalama işlemi yapabileceğiniz oldukça yararlı mobil uygulamalar bulunuyor. Bu makalemizde sizlere anlatacağımız uygulama ise “Universal Copy”. Bu uygulama sayesinde her uygulamada gelişmiş bir kopyalama özelliğine sahip olabilir, ayrıca Instagram’da dilediğiniz şeyi kopyalayabilirsiniz. Dilerseniz hemen aşağıdan Universal Copy nasıl kullanılır göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik  Sosyal Medya Çekilişlerinin Yasal Olmadığı Açıklandı

Instagram Yorum Kopyalama Nasıl Yapılır?

Instagram Yorumları Nasıl Kopyalanır?

Aslında Instagram yorum kopyalama işlemi oldukça basit. Bunun için öncelikle Google Play Store üzerinden Universal Copy isimli uygulamayı indirebilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak ilgili uygulamanın Google Play Store sayfasına gidebilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.

Universal Copy’i indirdikten sonra uygulamaya gerekli izinleri verin. Ardından yapmanız gereken pek de bir şey kalmıyor. Instagram’da veya herhangi bir yerde bir şey kopyalamak istediğinizde bildirim çubuğunu yukarıdan indirin ve Universal Copy’i etkinleştirin. Ardından kopyalamak istediğiniz şeye tıklayarak kopyalayabilirsiniz. İşte Instagram biyografi kopyalama ve yorum kopyalama işlemi bu kadar basit. Aklınıza takılan bir şey olursa sayfanın altındaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Kitle İletişimi Nedir ve Kitle İletişim Araçları başlıklı makalemizde Kitle, Kitle İletişim ve Kitle İletişim Araçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın