Connect with us


Genel

Instagram Hikayelerini Gizlice Görüntülemek ve İndirmek

Instagram’da gizlice hikaye görüntüleme ve indirme nasıl yapılır?. Bu yöntem ile 2 dakikada gizlice hikaye görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Zaman:

Tarih:

Instagram Hikayelerini Gizlice Görüntülemek ve İndirmek

Instagram‘ın 2016 yılında platforma getirdiği hikayeler özelliği 24 saatlik fotoğraflar paylaşmamıza ve daha sonra otomatik silinmesine yarıyordu. Snapchat’ten sonra en çok Instagramda kullanılan özellik sosyal medya kullanıcılarının da oldukça ilgisini çekiyor. Hikayeler özelliği her Instagram kullanıcısının kullanabileceği şekilde tasarlanmış ve özel istatistik sistemi ile birlikte platforma sunulmuş. Örneğin siz herhangi bir kişinin hikayesini görüntülediğinizde, hikayesini görüntülediğiniz kişi sizi görebiliyor. Bu da bir çok kullanıcının ve bir çok “Stalker“ın en istemediği durum.

İlginizi Çekebilir: Instagram’da En Çok Para Kazananlar

Genel olarak bu tür durumlarda çoğu kullanıcı, veya “Stalker” çareyi yeni bir hesap açıp o hesaptan görüntülemekle bulur. Fakat bu işlemler oldukça uğraştırıcı gelebilir, ayrıca bir süre sonra bir çok hesap açtığınız için Instagram cihazınızı engelleyebilir. Biz de sizleri bu kötü durumdan kurtarmak için “Instagram Hikayelerini Gizlice Görüntüleme ve İndirme” makalemizi hazırladık.

Sizlere sunacağımız basit yol ile hiç bir şekilde hesap açmanıza gerek kalmadan 1 dakika içerisinde istediğiniz kişinin hikayesini görüntüleyebileceksiniz. Buradaki tek kural ise hikayesini görüntüleyeceğiniz kişinin profilinin gizli olmaması, herkese açık olması.

Benzer içerik:  Samsung Galaxy M31s Türkiye'de: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Instagram Hikayeleri Gizlice Nasıl Görüntülenir?

2019 Yılında İnstagram’da En Çok Para Kazananlar

Instagram hikayelerini gizlice görüntüleyebilmek ve indirebilmek için en iyi çözüm Stories Watch sitesini kullanmaktır. Hiç bir şekilde yeni bir üyelik oluşturmanıza gerek kalmadan veya program kuıllanmadan bu web sitesinden istediğiniz kişinin hikayesine göz atabilirsiniz. Tek kural hikayesine bakacağınız kişinin profilinin herkese açık olması. Profilin gizli olması halinde kişinin hikayelerine ulaşılamayacaktır. Nasıl yapılacağını hemen aşağıda liste halinde görebilirsiniz…

  1. Storieswatch.com web sitesine girin.
  2. Hemen yukarıdaki kutucuğa hikayesine bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve enter(giriş) tıklatın.
  3. Karşınıza çıkan listeden istediğiniz kişiyi seçin.

İşte Instagram’da istediğiniz kişinin hikayesine gizlice bakmak ve indirmek bu kadar basit…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir