Samsung Galaxy Book Flex Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy Book Flex Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu
  • 426 okunma

Galaxy Book Flex a‘nın tanıtılması ile birlikte Samsung‘un dizüstü bilgisayar serileri genişletiliyor. Galaxy Book Flex, bize güzel özellikler sunuyor. İşte Samsung’un yeni dizüstü bilgisayar modeli Galaxy Book Flex Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy S10 Lite Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

Önümüzdeki zamanlarda piyasaya çıkacak olan yeni model Samsung Galaxy S10 Lite‘ın özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. Yabancı kaynaklarda yapılan bir çok habere göre...

Samsung Galaxy Book Flex Alpha Özellikleri

Samsung Galaxy Book Flex Alpha Özellikleri
Samsung Galaxy Book Flex Alpha Özellikleri

2’si bir arada tasarıma sahip olan Galaxy Book Flex a, 13.3 inçlik QLED ekranı 360 derece döndürülerek tablete dönüşebiliyor. Microsoft Windows 10 işletim sistemine sahip olan dizüstü bilgisayar, sade ve şık görüntüsünün yanında bizlere bir çok özellik sunuyor. Öncelikle ekran bölümünde bizlere, her türlü ışığa rağmen görmemizi sağlayacak özellikler sunulmuş. Örneğin çok güçlü güneş ışıklarında bile görmenizi sağlayacak 600 nit parlaklık ve 1080p çözünürlük bulunuyor.

Yeni nesil teknolojileri içerisinde barındıran Galaxy Book Flex’in parmak izi sensörü de üzerinde bulunuyor. 1.19 kilogram ağırlığa sahip olan dizüstü bilgisayar alüminyum muhafazaya sahip.

Özelleştirilebilir olan Galaxy Book Flex, minimum olarak bizlere 8 GB RAM ve 256 GB depolama sunuyor. Ayrıca bunları özelleştirerek 12 GB RAM ve 512 GB depolama’ya kadar arttırabiliyorsunuz.

10. nesil Intel Core i7 işlemci barındıran Laptop, Samsung’a göre tam 17.5 saat çalışabilecek bir bataryaya sahip. Gerekli durumlarda USB-C bağlantısı ile hızlı şarj yapılabildiği söylenen yeni bilgisayar modeli 2020’nin ilk yarısında satışa çıkacak.

Samsung Galaxy Book Flex Fiyatı

Samsung Galaxy Book Flex Fiyatı
Samsung Galaxy Book Flex Fiyatı

829 dolardan başlayacağı söylenen dizüstü bilgisayarlar Türk Lirası ile 5.000 TL + vergiler olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu fiyat en düşük model baz alınarak söyleniyor. 8 GB RAM ve 256 GB depolama özelliklerine sahip olan dizüstü bilgisayarın fiyatı 829 dolarken, en yüksek model olan 12 GB+512GB özellikli bilgisayarın fiyatı şuanda tam olarak bilinmiyor.

Reaksiyon Gönder

+10

+10

+10

+10

+10

+10

Paylaş:
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli