Hyundai’nin Yeni Konsept Aracı Prophecy Tanıtıldı

 Hyundai’nin Yeni Konsept Aracı Prophecy Tanıtıldı

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Hyundai‘nin “joystick ile kullanılabilenyeni konsept otomobili Prophecy tanıtıldı. Normalde MWC 2020‘de gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliği, Corona virüsü sebebiyle iptal edildi ve internet üzerinden yapıldı.


İlginizi Çekebilir: Citroen, Aylık 22 Euro’ya Kiralanabilen Otomobilini Tanıttı

Hyundai’nin Corona Virüs sebebiyle internet üzerinden tanıttığı konsept otomobil Prophecy, tasarımı ve özellikleri ile oldukça dikakt çekiyor. Tamamen elektrikli olan konsept otomobil, içerisinde normal otomobil direksiyonu da barındırmıyor. Modern bir spor aracı görüntüsüne sahip olan Hyundai Prophecy, joystick ile kontrol edilebiliyor.

Görüntüsü sebebiyle sosyal medyada günümüzdeki yeni model Porsche araçlarına benzetilen otomobil, özellikleri ile de herkesi kendine hayran bıraktırdı. Tamamen elektrikli olan otomobil, özellikle görüntü olarak Porsche 911 ve Tesla Model 3’ün karışımına benzetiliyor.

İlgili İçerik  TikTok, Uygur Türkleri İçin Konuşan ABD'li Genç Kızı Banladı

Hyundai Prophecy’nin özellikleri henüz paylaşılmamış olsa da aracın Porsche 911 gibi modellere göre daha üstün olması bekleniyor. 2020 model Porsche 911 Careera’nın ise 0-100km çıkması 3,6 saniye sürüyor ve maksimum hızı 306 km’ye kadar çıkabiliyor.

Hyundai Prophecy’nin resmi olarak yayınlanan fotoğraflarına ve videosuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aracın özellikleri ise resmi olarak yayınlandığında hemen aşağıya eklenecektir.

Hyundai Prophecy Özellikleri


Hyundai, yeni konsept otomobili Prophecy‘nin özellikleri hakkında resmi bir paylaşımda bulunmadığı için burayı daha sonra güncelleyeceğiz. Konu ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız “kitle.net” sitemizi takip etmeyi unutmayın…

Hyundai Prophecy Videosu

Hyundai Prophecy Fotoğrafları

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın