Hyundai, 2020’de Uçan Arabasını Tanıtacak

 Hyundai, 2020’de Uçan Arabasını Tanıtacak

Yıllardır gündeme gelen fakat hala gerçekleşmeyen “Uçan Otomobil” projeleri gerçeğe dönüşüyor. Hyundai, önümüzdeki 2020 yılı içerisinde Uçan Otomobilini tanıtacak.

Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai, dünyanın en önemli elektronik furatı CES‘de uçan otomobilini tanıtacak. Kişisel Hava Aracı olarak hazırlanan proje kapsamında uçan araba projeleri gerçekleşecek. Elektronik bir çok gelişmenin ve teknolojinin tanıtılacağı fuarda en önemli projelerden biri de uçan otomobil olacak.

Hyundai HUB: Ortak Havaalanı

Hyundai HUB: Ortak Havaalanı

Hyundai, tanıttığı uçan otomobilin yanı sıra bu otomobillerin iniş yapabileceği bir pist olan ortak havaalanı projesi Hyundai HUB’ı da tanıttı. Hyundai’nin uçan araçları için tasarlanan Hyundai HUB tüm uçan araçlar için ortak pist olarak kullanılabilecek ve uçan araçlar bu pistlere iniş yapabilecek. Şehirde bir çok noktaya kurulması ve uçan araçlar için güvenli bir iniş sağlayabilmesi düşünülen Hyundai HUB, araçla birlikte piyasaya çıkabilir.

Yıllardır konuşulan ve bir çok proje ile dillendirilen uçan araç hayali artık gerçekleşebilir. Dünyanın en köklü araç üretici şirketlerinden biri olan Hyundai bu işe giriştikten sonra bir çok marka / şirket bu konuda projeler yapabilir. Daha önce çıkan bir çok uçan araç projesi sonuca ulaşamamış ve bu hayalleri gerçekleştirememişti.

İlgili İçerik  Microsoft Teams'den Rekor: 1 Günde 2,7 Milyar Dakika Görüşme

Uzmanlar ise bu konuda çok karamsar. Uzmanlar. uçan araçların gerçek olabileceğini ancak şuan daha çok erken olduğunu söylüyor. Uçan araçların gerçek hayata uyarlanması ve kullanıma geçirilmesi çok uzun zaman alabilir. Çünkü yasal süreçler ve trafik düzenlemelerinde çok ciddi değişimler olması gerekiyor.

Hyundai uçan otomobili ve ortak havaalanı Hyundai HUB’ı tanıtımının ardından web sitemizde paylaşacağız. Bizi takipte kalın “kitle.net”…

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın