Connect with us


Oyun Haberleri

Ubisoft, Futuristik FPS Oyunu Hyper Scape’i Ücretsiz Yayınladı

Dünyanın en büyük oyun yapım şirketlerinden biri olan Ubisoft, yeni hayatta kalma temalı FPS oyunu Hyper Scape’i ücretsiz olarak yayınladı.

Zaman:

Tarih:

Ubisoft, FPS Oyunu Hyper Scape'i Ücretsiz Yayınladı

Oyun dünyasının en bilinen şirketlerinden biri olan Ubisoft, bir süredir oyuncuları meraklandıran oyunu Hyper Scape‘i sonunda yayınladı. Hayatta kalma temalı FPS oyunu Hyper Scape, ücretsiz olarak PlayStation 4, Xbox One ve Bilgisayar platformlarında yayınlandı. Oyun, anlık olarak indirilebilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilir hale geldi. Gelin hep birlikte Hyper Scape’i detaylarına göz atalım…

Milyonlarca oyuncunun bir süredir merakla beklediği hayatta kalma temalı FPS oyunu Hyper Scape, oldukça iyi bir şekilde oyun piyasasına girdi. Ücretsiz olarak yayınlanan oyun, dijital platformlarda saatler içerisinde milyonlarca kişi tarafından izlendi ve beğenildi. Futuristik bir temaya sahip olan Hyper Scape, benzer oyunlara göre oldukça sürükleyici bir platform sunuyor.

PUBG ve Apex Legends gibi oyunlara rakip olarak çıkan Hyper Scape, 100 kişilik klasik hayatta kalma moduyla karşımıza çıkıyor. Her ne kadar Hyper Scape klasik oyunlara benzer bir içerik sunsa da, grafikleri ve futuristik temasıyla diğer oyunlardan 1 adım daha öne çıkıyor diyebiliriz.

Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun sistem gereksinimlerine göz atabilir, ayrıca indirme bağlantısına da ulaşabilirsiniz.

Hyper Scape Sistem Gereksinimleri

Ubisoft, Futuristik FPS Oyunu Hyper Scape'i Ücretsiz Yayınladı Dünyanın en büyük oyun yapım şirketlerinden biri olan Ubisoft, yeni hayatta kalma temalı FPS oyunu Hyper Scape'i ücretsiz olarak yayınladı.

Hyper Scape Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64 bit sürümler)
 • İşlemci: Intel Core i3 3220 veya AMD FX-4130
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Sabit disk: 20 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ekran kartı: Nvidia GTX 660 veya 2 GB ayrılmış VRAM ile AMD Radeon HD 7870
 • Ses kartı: Güncellenmiş sürücülere sahip DirectX uyumlu Ses kartı
Benzer içerik:  GG/WP/MB Nedir ve Ne Anlama Gelir?

Hyper Scape Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64 bit sürümler)
 • İşlemci: Intel Core i7 4790 veya AMD Ryzen 5 1500X
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Disk Alanı: 20 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ekran kartı: NVIDIA GTX 970 (4 GB) veya AMD Radeon RX 480 (4 GB)
 • Ses kartı: Güncellenmiş sürücülere sahip DirectX uyumlu Ses kartı

Hyper Scape Oynanış Videosu

Hyper Scape Nasıl İndirilir?

Ubisoft, Futuristik FPS Oyunu Hyper Scape'i Ücretsiz Yayınladı Dünyanın en büyük oyun yapım şirketlerinden biri olan Ubisoft, yeni hayatta kalma temalı FPS oyunu Hyper Scape'i ücretsiz olarak yayınladı.

Ubisoft’un yeni FPS oyunu Hyper Scape’i ücretsiz olarak indirmek için yapmanız gereken şey oldukça basit. Oyunu bilgisayarınıza indirmek için öncelikle buraya tıklamalı ve indirme sayfasına gitmelisiniz. Burada bir ara verelim, oyunu, oyun konsollarına indirmek için konsol mağazanızda Hyper Scape şeklinde arama yapabilir ve indirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza indirmek için üstteki bağlantıya gittikten sonra PC seçeneğine tıklayın ve Uplay’i başlatın. Eğer Uplay yoksa indirmeniz gerekiyor. Daha sonra Uplay üzerinde Hyper Scape ücretsiz ve otomatik olarak inecektir.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir