Connect with us


Otomobil Haberleri

Hummer’ın Elektrikli Otomobili, Araç İçi Sistemlerinde Unreal Engine Kullanacak

Hummer’ın oldukça dikkat çeken yeni otomobilinin içerisinde bulunan bilgi/eğlence sistemi, ortaya çıkan bilgilere göre Unreal Engine ile geliştirilecek.

Zaman:

Tarih:

Elektrikli Hummer Otomobil, Unreal Engine Kullanacak

Hummer‘ın merakla beklenen yeni elektrikli arazi otomobili modeli Hummer EV, ortaya çıkan bilgilere göre içerisindeki bilgi/eğlence sistemini Unreal Engine ile hazırlayacak. Hummer’ın oldukça dikkat çeken yeni elektrikli arazi otomobili modeli Hummer EV, fark yaratacak tasarımı ve özellikleriyle geliyor. Yepyeni özelliklere sahip olan araç, bununla birlikte araç içerisinde de bambaşka bir teknoloji kullanacak.

Geçtiğimiz zamanlarda haberimizde aktardığımız elektrikli arazi otomobili modeli, oldukça yenilikçi özellikleriyle karşımıza çıkacak. Özellikle arazide kullanılması amacıyla tasarlanan yeni elektrikli arazi otomobili Hummer EV, geçtiğimiz zamanlarda General Motors tarafından paylaşılmıştı. Yengeç modu sayesinde büyük dikkat çeken araç, arazi araçları arasında oldukça iyi bir yere sahip olacak gibi görünüyor.

Yengeç modu sayesinde yana gidebileceği düşünülen yeni elektrikli arazi otomobili, iç sisteminde normalde oyun yapımı için kullanılan Unreal Engine oyun motorunu kullanacak. Bilgi/eğlence paneli Unreal Engine oyun motoru tarafından tasarlanacak olan Hummer EV elektrikli arazi otomobili, Unreal Engine oyun motorunu kullanan ilk otomobil olarak karşımıza çıkacak.

Hummer'ın Elektrikli Otomobili, Araç İçi Sistemlerinde Unreal Engine Kullanacak Hummer'ın oldukça dikkat çeken yeni otomobilinin içerisinde bulunan bilgi/eğlence sistemi, ortaya çıkan bilgilere göre Unreal Engine ile geliştirilecek.

Daha önce hiçbir otomobil modelinde kullanılmayan Unreal Engine, ilk kez bir otomobilde kullanılacak. Zaten tasarımıyla ve özellikleriyle büyük fark yaratacağı düşünülen yeni elektrikli arazi otomobili modeli, Epic Games’in ürettiği oyun motoru olan Unreal Engine ile üretilmiş araç içi bilgi/eğlence paneline sahip olacak. General Motors tarafından 20 Ekim‘de tanıtılacak olan yeni elektrikli arazi otomobili modeli, şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

Benzer içerik:  İkinci El Otomobil Fiyatları Ne Zaman Normale Dönecek?: Uzmanı Açıkladı

Normalde Fortnite gibi oyunlarda Epic Games tarafından ve bağımsız geliştiriciler tarafından kullanılan oyun motoru Unreal Engine, ilk defa bir otomobilde kullanıldı. Otomobil resmi olarak tanıtıldığında tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz hemen aşağıdan Unreal Engine’in resmi Twitter hesabından konu ile ilgili yapılan paylaşıma da göz atabilirsiniz…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir