Connect with us


Otomobil Haberleri

Elektrikli Kamyonet Hummer EV’nin Yengeç Modu Hakkında Detaylı Video Yayınlandı

ABD’li otomotiv devi General Motors’un yeni elektrikli kamyonet modeli Hummer EV’nin yengeç modu hakkında detaylı ve dikkat çekici bir video yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Elektrikli Kamyonet Hummer EV'nin Yengeç Modu Hakkında Detaylı Video Yayınlandı ABD'li otomotiv devi General Motors'un yeni elektrikli kamyonet modeli Hummer EV'nin yengeç modu hakkında detaylı ve dikkat çekici bir video yayınlandı.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli otomobil üreticisi General Motors‘un tasarımıyla ve özellikleriyle dikkat çeken yeni elektrikli kamyonet modeli, geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. GMC Hummer EV ismiyle tanıtılan canavar kamyonet, en çok yengeç modu özelliğiyle dikkat çekiyordu. Teknoloji meraklılarının da dikkatini çeken yengeç modu hakkında detaylı bir video yayınlandı.

Birçoğunuzun da bildiği gibi General Motors, bir süre önce GMC Hummer EV modelini duyurmuş ve otomobilde yengeç modu olduğuna değinmişti. İlk başta bu modun ne olduğu bilinmese de, otomobilin yana doğru gidebileceği tahmin edilmişti, öyle de oldu. Geçtiğimiz zamanlarda tanıtılan yengeç modlu Hummer EV elektrikli kamyonet modelinin yengeç moduna dair detaylı ve resmi bir video yayınlandı.

Dağ tepe demeden adeta düz yolda gidiyormuşçasına ilerleyebilen canavar kamyonet GMC Hummer EV, 1.000 beygir gücüyle ve 563 km menziliyle karşımıza çıkıyor. Yalnızca 10 dakikalık kısa bir şarjla bile 160 km menzile sahip olabilen elektrikli kamyonet modeli, anlayabileceğiniz gibi çok hızlı bir şekilde şarj oluyor. Arazide otomobil kullanmak isteyen kişilerin tam hayalindeki otomobil diyebileceğimiz GMC Hummer EV, en zorlu alanlarda bile rahatlıkla ilerleyebilmenizi sağlıyor.

Benzer içerik:  Elektrikli Otomobil Hyundai Kona'nın Türkiye'ye Geleceği Tarih Belli Oldu
Elektrikli Kamyonet Hummer EV'nin Yengeç Modu Hakkında Detaylı Video Yayınlandı ABD'li otomotiv devi General Motors'un yeni elektrikli kamyonet modeli Hummer EV'nin yengeç modu hakkında detaylı ve dikkat çekici bir video yayınlandı.

0’dan 100’e yalnızca 3 saniyede çıkan elektrikli kamyonet modeli GMC Hummer EV, her tüketicinin kullanabileceği bir elektrikli otomobil olarak karşımıza çıksa da, 112.595 dolar fiyat etiketi tabii ki tüketicileri üzüyor. Vergisiz haliyle yaklaşık 900 bin TL‘ye denk gelen GMC Hummer EV otomobil modeli, en çok da yengeç moduyla dikkat çekiyordu. İşte GMC Hummer EV modelinin dikkat çeken yengeç modunun detaylarını içeren o video…

GMC Hummer EV Yengeç Modu

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir