Hulu, Beraber Film İzleme Özelliğini Yayınladı

Dünyanın en çok kullanılan dijital yayın servislerinden olan Hulu, arkadaşlarınız ile birlikte aynı anda film ve dizi izleyebileceğiniz özelliği yayınladı.
 Hulu, Beraber Film İzleme Özelliğini Yayınladı

ABD merkezli dijital yayın platformu Hulu, kullanıcılar tarafından oldukça beklenen bir özelliği test ediyor. Daha önce sizler için makalelerini hazırladığımız birlikte film izleme ve birlikte Netflix izleme özelliği, arkadaşlarınız ile aynı anda aynı filmi izlemenizi sağlıyor. Bu özellik sayesinde filmi eş zamanlı olarak izlerken, aynı zamanda arkadaşlarınızla sesli veya yazılı olarak iletişim kurabiliyorsunuz.

Fakat daha önce makalelerimizde hazırladığımız özellikler direkt olarak Netflix veya diğer platformlar üzerinde hazır olarak gelmiyor, üçüncü parti yazılımlar sayesinde yapılabiliyordu. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen bir özellik haline gelen birlikte film izleme özelliği, artık direkt olarak Hulu platformuna entegre ediliyor.

Hulu Watch Party isimli özellik sayesinde Hulu kullanıcıları, arkadaşları ile birlkte eşzamanlı olarak film dizi, veya diğer içerikleri izleyebilecek. Henüz sadece bilgisayar üzerinde kullanılabilen özellik, ilerleyen zamanlarda mobil platformlara da entegre edilecek. Özellikle corona virüsü günlerinde kullanımı artan birlikte film izleme özelliği, evinde kalan ve haliyle canı sıkılan insanlar tarafından çok ilgi çekmeye başladı.

Hulu, Beraber Film İzleme Özelliğini Yayınladı

18 yaş sınırlaması ile yayınlanan birlikte film/dizi izleme özelliği hakkında açıklamada bulunan Hulu yetkilileri, şunları söyledi; “Hulu Watch Party, uygun Hulu abonelerinin filmleri ve şovları birlikte izlemelerini ve uzak mesafelerdeki kullanıcıların birbirine bağlanmasını sağlayan bir test özelliğidir. Bu özellik, tüm katılımcılar için video oynatmayı senkronize eder ve izlenen içeriğe bir grup sohbeti ekler.

İlgili İçerik  Çin'de 5G Teknolojisi Resmen Kullanıma Sunuldu!

Hulu’yu bir adım daha öne çıkarabilecek olan bu özellik sayesinde 8 kişiye kadar arkadaşlarınız ile aynı anda eş zamanlı içerik seyredebiliyorsunuz. Fakat bunun için 11,99 dolarlık Hulu Reklamsız paketine sahip olmanız gerekiyor. Aylık 12 dolar, yani yaklaşık 80 Türk Lirası değerindeki bu pakete sahip olmadan bu özelliğe erişemiyorsunuz.

Fakat siz yine de arkadaşlarınız ile film izlemek istersenzi, hemen aşağıdaki makalelerimizden birine giderek bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Hem ücretsiz, hem de Netflix üzerinden birlikte film izleme anlatımı aşağıdaki makalelerimizde yer alıyor. (Yazıların üzerine tıklayın)

Birlikte Netflix İzleme

Birlikte Film İzleme

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın