Huawei’nin Kameralı Akıllı Televizyonu Vision TV X65 Ortaya Çıktı

 Huawei’nin Kameralı Akıllı Televizyonu Vision TV X65 Ortaya Çıktı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei‘nin yeni akıllı televizyonu Vision TV X65‘in görüntüsü ve özellikleri ortaya çıktı.


İlginizi Çekebilir: Huawei, Çalışansız 7/24 Açık Kalacak Mağaza Tasarladı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, 8 Nisan’da piyasaya süreceği yeni amiral gemisi P40 serisi ile birlikte eş zamanlı olarak yeni bir büyük ürün daha piyasaya süreceğini geçtiğimiz zamanlarda açıklamıştı. Huawei Consumer Business’ın CEO’su Yu Chengdong, geçtiğimiz zamanlarda “P40 serisi etkinliğinde büyük bir şey daha başlatacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bugün ortaya çıkan şeylere göre Yu Chengdong’un “büyük bir şey” olarak bahsettiği şeyin ne olduğu belli oldu. Çin’de önümüzdeki zamanlarda piyasaya girecek olan P40 serisi telefonlar ile birlikte, Huawei’nin kameralı akıllı televizyonu Vision TV X65 de piyasaya sürülebilir. Çin merkezli sosyal medya platformu Weibo’da bugün yapılan paylaşıma göre Huawei Vision TV X65’in tanıtım posteri ortaya çıktı.

İlgili İçerik  Oxford Üniversitesi Sanat Galerisinden 16. Yüzyıldan Kalma 3 Tablo Çalındı

İnce bir çerçeveye ve açılır kapanır bir kameraya sahip olan yeni akıllı televizyon modeli, Huawei’nin yeni işletim sistemi HarmonyOS ile desteklenecek. Ayrıca tanıtım posterine göre televizyon OLED ekranıyla geliyor.

Televizyonun diğer özelliklerine bakacak olursak 24 MP’lik açılır kapanır kamerasının yanında, OLED ekran ve 14 hoparlörü bulunuyor.

Huawei Vision TV X65 Ne Zaman Çıkıyor?


Açılır kapanır kamerası bulunan ve OLED ekrana sahip olan HarmonyOS işletim sistemli Huawei’nin yeni akıllı televizyonu Vision TV X65’in, P40 serisinin lansman tarihi olan 8 Nisan’da tanıtılması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın