Huawei Yeni Kredi Kartı “Huawei Card”ı Tanıttı

 Huawei Yeni Kredi Kartı “Huawei Card”ı Tanıttı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei, kendi kredi kartı olan “Huawei Card“ı tanıttı. Huawei, Apple‘ın kredi kartına benzeyen bu kartlar ile Apple‘a da rakip olabilir.


İlginizi Çekebilir: 30 Bin Liralık Huawei Mate Xs Satışa Çıktı – Özellikleri Neler?

Huawei’nin yeni akıllı televizyonu Vision X65’in tanıtıldığı etkinlikte tanıtılan yeni kredi kartı “Huawei Card” kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlayacak. Geçtiğimiz senelerde piyasaya çıkan Apple’ın kredi kartı “Apple Card” büyük başarı elde etmiş ve Apple’ın güzel ürünlerinden biri olmuştu. Ayrıca kullanıcılarına bir çok avantaj sunuyordu. Apple, piyasada büyük bir yer edinirken bu sefer de dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei bu konuda adımlar atmaya başlıyor.

Etkinlikte konuşma yapan Huawei CEO’su Yu Chengdong, yaptığı açıklamalarda Huawei’nin yeni çıkacak olan Huawei Card ürününün kullanıcılara bir çok avantaj sağlayacağını belirtti.

İlgili İçerik  Huawei P Smart S Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri
Huawei, Huawei Card, Huawei Kredi Kartı

Açıklamalara göre şirketin yeni çıkacak olan kredi kartı Huawei kart, Çin’in en büyük kart işlem şirketi UnionPay ile desteklenecek. Yani altyapı olarak UnionPay kullanılacak. Huawei’nin mobil uygulamasıyla da desteklenecek olan kredi kartı, telefonlardaki NFC özelliği ile kolaylıkla kullanılabilecek. Ayrıca kartta yeni nesil temassız ödeme gibi özellikler de bulunacak.

Kredi kartının ilk kullanıma sunulduğunda ücretsiz olarak 2 yıl boyunca kullanılabileceğini ve hiçbir işlem ücreti uygulanmayacağını bildiren Huawei yetkilileri, bu sayede kredi kartını bir çok kişiye tanıtma şansı yakalayacak. Yani önümüzdeki zamanlarda Huawei’yi, Apple’a büyük bir rakip olarak görebiliriz…

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın