Connect with us


İnceleme

Huawei, Yeni Akıllı Saati Watch GT 2 Pro’yu Tanıttı: Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, yeni akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 Pro modelini tanıttı. İşte tüm özellikleri…

Zaman:

Tarih:

Huawei Watch GT 2 Pro Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei, son zamanlarda ABD tarafından büyük bir baskı altında olsa da yeni ürünlerini geliştirmeye ve piyasaya sürmeye devam ediyor. Son zamanlarda oldukça iyi ürünleri piyasaya sürerek ürün yelpazesini genişleten Huawei, şimdi de oldukça şık tasarıma sahip yeni akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 Pro‘yu tanıttı.

Yuvarlak bir tasarıma sahip olan yeni akıllı saat modeli Watch GT 2 Pro, klasik modeliyle ve spor modeliyle birlikte karşımıza çıkıyor. Tasarımı açısından oldukça dikkat çeken yeni akıllı saat modeli, oldukça şık ve sade bir tasarıma sahip diyebiliriz. Akıllı saat kullanıcılarının tüm isteklerini karşılayabilen bu akıllı saat modeli, spor ve klasik tasarımıyla birlikte oldukça ilgi çeken özellikleriyle karşımıza çıkıyor.

İlk olarak baktığımızda bu akıllı saat modelinin tek şarjda 14 gün dayanabildiğini söyleyebiliriz. Huawei’nin açıklamalarına göre tek şarjda 14 gün kullanılabilen bu model, 455 mAh gücünde bir bataryaya sahip. Cihaz ayrıca kablosuz şarj desteğine de sahip. Genel olarak şarj konusunda oldukça iyi çözümler sunan cihaz, diğer özellikleriyle de dikkat çekiyor. 1.39 inç boyutunda 454×454 piksel çözünürlüğünde OLED ekrana sahip olan Watch GT 2 Pro, 46mm kasa boyutuna sahip.

Benzer içerik:  Huawei Enjoy 20 Pro Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri
Huawei, Yeni Akıllı Saati Watch GT 2 Pro'yu Tanıttı: Özellikleri Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, yeni akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 Pro modelini tanıttı. İşte tüm özellikleri...

Titanyum gövdeye sahip olan bu model, klasik akıllı saatlerde bulunan özelliklere sahip. Cihazda bulunan Bluetooth 5.1 desteği sayesinde akıllı telefonlarınızı Watch GT 2 Pro akıllı saatinize bağlayabiliyor ve bu sayede telefonunuzdaki bildirimleri alabiliyorsunuz. Bu model 4 GB dahili depolama alanına sahip olurken, Huawei LiteOS işletim sistemiyle kutusundan çıkıyor. Diğer bir yandan cihaz 5 ATM‘ye kadar su basıncına dayanabiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir