Connect with us


Teknoloji Haberleri

Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit Türkiye’de: Fiyatları

Çin merkezli teknoloji devi Huawei’nin yeni akıllı saat modelleri Watch Fit ve Watch GT 2 Pro Türkiye’de. İşte cihazların Türkiye fiyatları ve özellikleri

Zaman:

Tarih:

Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit Türkiye'de: Fiyatları

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei, son zamanlarda akıllı saat modelleriyle dünyanın dört bir yanında oldukça büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Genelde akıllı telefon modelleriyle tanınan teknoloji devi Huawei, son zamanlarda akıllı saat pazarında da büyük bir gelişme kaydetti diyebiliriz. Huawei’nin akıllı saatleri dünya çapında ilgi çekerken, ülkemizde de akıllı saatlere olan ilgi artmaya başladı.

Özellikle ülkemizde Xiaomi ve Huawei’nin akıllı saat modellerine olan ilgi, tabii ki ülkemize bu saat modellerinin giriş yapmasını sağlıyor. Huawei Developers Conference 2020 etkinliğinde yeni akıllı saat modelleri Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei Watch Fit modellerini tanıtan Huawei, bu cihazlarını Türkiye’de de ön satışa açtı. Huawei Türkiye, ülkemizde olan ilgiye karşın yeni akıllı saat modellerini ülkemizde de satışa sunuyor.

Huawei Watch GT 2 Pro modeli yuvarlak bir tasarıma sahip olurken, Huawei Watch Fit modeli de dikdörtgen ve oldukça şık bir tasarıma sahip. Dilerseniz hemen aşağıdan hem Huawei Watch Fit modelinin, hem de Huawei Watch GT 2 Pro modelinin Türkiye fiyatlarına ve özelliklerine göz atabilirsiniz.

Huawei Watch Fit Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit Türkiye'de: Fiyatları Çin merkezli teknoloji devi Huawei'nin yeni akıllı saat modelleri Watch Fit ve Watch GT 2 Pro Türkiye'de. İşte cihazların Türkiye fiyatları ve özellikleri

1.64 inç boyutunda 280×456 piksel AMOLED bir ekrana sahip olan Huawei Watch Fit, 5 ATM‘ye kadar suya dayanıklı olan bir akıllı saat modeli olarak karşımıza çıkıyor. 11 farklı spor moduna sahip olan cihaz, adımsayar ve kalori ölçer gibi pek çok özelliğe sahip. Birbirinden farklı 96 egzersiz moduna sahip olan model, uyku ve stres takibi gibi pek çok özelliğe de ev sahipliği yapıyor. Diğer bir yandan normal bir kullanımda bu cihaz, tek şarj ile 10 gün kullanılabiliyor. Model, yukarıda da gördüğünüz gibi Pembe, Bronz, Yeşil ve Siyah renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Watch Fit Türkiye Fiyatı

Huawei’nin oldukça şık bir tasarıma sahip olan akıllı saat modeli Huawei Watch Fit, bluetooth destekli selfie çubuğu hediyesiyle beraber 899 TL‘lik fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunuluyor.

Huawei Watch GT 2 Pro Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit Türkiye'de: Fiyatları Çin merkezli teknoloji devi Huawei'nin yeni akıllı saat modelleri Watch Fit ve Watch GT 2 Pro Türkiye'de. İşte cihazların Türkiye fiyatları ve özellikleri

1.39 inç boyutunda 454×454 piksel AMOLED ekranıyla karşımıza çıkan Huawei Watch GT 2 Pro, 5 ATM‘ye kadar suya direnci olan bir akıllı saat modeli olarak karşımıza çıkıyor. Huawei LiteOS işletim sistemiyle birlikte kutusundan çıkan akıllı saat modeli, 4 GB‘lık bir depolama alanına sahip. Birçok akıllı saatte olduğu gibi birbirinden farklı spor ve egzersiz modlarına sahip olan cihaz, adımsayar, kalori ölçer gibi diğer özelliklere de sahip. 455 mAh gücünde bataryası bulunan bu modelin, kandaki oksijen seviyesini ölçebildiğini de belirtelim.

Huawei Watch GT 2 Pro Türkiye Fiyatı

Huawei’nin bir diğer akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 Pro, araç içi şarj ve mini hoparlör hediyesiyle birlikte Türkiye’de 2.299 TL‘lik fiyat etiketiyle birlikte karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir