Connect with us


Teknoloji Haberleri

Huawei Watch Fit Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei’nin üzerinde çalıştığı yeni akıllı saat modeli Huawei Watch Fit, dijital ortamlarda sızdırıldı.

Zaman:

Tarih:

Huawei Watch Fit Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei, her ne kadar ABD’nin ambargo kararları sebebiyle zor zamanlardan geçiyor olsa da, ürün yelpazesini genişletmeye ve yeni ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Huawei’nin son zamanlarda üzerinde çalıştığı, tüketiciler tarafından merakla beklenen akıllı saat modeli Huawei Watch Fit, sosyal medyada sızıntılarıyla karşımıza çıktı.

Yakın bir zamanda tanıtılacağı düşünülen akıllı saat modeli, tasarımıyla, bazı teknik detaylarıyla ve fiyatıyla sosyal medyada paylaşıldı. Ortaya çıkan bilgilere göre yeni Huawei Watch Fit, 1.64 inçlik AMOLED ekrana sahip. 456x280p çözünürlüğe sahip olacağı belirtilen yeni akıllı saat modeli, sosyal medyada sızdırılan tasarımlarına göre açık pembe, turuncu, açık yeşil ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

Cihaz henüz tanıtılmamış olsa da, sosyal medyada daha önce yaptığı sızıntılar ile bilinen bazı profillerde cihaz ile ilgili pek çok detaya yer verildi. Bu bilgilerden biri de akıllı saatin tek şarjda 10 gün gidebileceği bilgisiydi. Güçlü bir pile sahip olacağı belirtilen yeni Huawei Watch Fit, iddialara göre normal kullanımda tek şarjda 10 gün gidebilecek. Diğer bir yandan cihazın 5 ATM seviyesinde su basıncına dayanabileceği iddia ediliyor.

Huawei Watch Fit Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei'nin üzerinde çalıştığı yeni akıllı saat modeli Huawei Watch Fit, dijital ortamlarda sızdırıldı.

Diğer bir yandan cihazla ilgili en çok merak edilen noktalardan biri olan fiyat etiketi de, yine sızıntılarıyla tanınan bir Twitter kullanıcısı olan Sudhansu1414 tarafından paylaşıldı. Sudhansu ismiyle tanınan Twitter kullanıcısı, cihazın 119 Euro fiyat etiketine sahip olacağını belirtti. Eğer cihaz bu fiyatla çıkış yaparsa, güncel kur ile çevirdiğimizde 1.000 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Hindistan Ordusu, Birçok ABD Merkezli Uygulamayı Yasakladı

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, yeni haberlerimizden anında bildirim almak için ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir