Connect with us


İnceleme

Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Huawei Watch Fit Tanıtıldı: Özellikleri

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, yeni akıllı saati Huawei Watch Fit’i duyurdu. Cihaz, oldukça dikkat çeken özellikleriyle ve uygun fiyatıyla karşımıza çıktı.

Zaman:

Tarih:

Huawei Watch Fit Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei, hem akıllı bileklik diyebileceğimiz, hem de akıllı saat diyebileceğimiz yeni cihazı Huawei Watch Fit‘i duyurdu. Uygun fiyatıyla ve oldukça dikkat çeken özellikleriyle karşımıza çıkan Watch Fit, arayüzü ve tasarımıyla da oldukça ilgi çekiyor.

Dikdörtgen gövdesiyle ve şık tasarımıyla oldukça ilgi çeken Huawei Watch Fit, tüketici tarafından oldukça iyi karşılanacak gibi görünüyor. Açık Yeşil, Açık Pembe, Siyah ve Turuncu renk seçenekleriyle karşımıza çıkan yeni akıllı saat modeli Huawei Watch Fit, 1,64 inçlik oldukça yeterli ekranıyla karşımıza çıkıyor. 456×280 piksellik ekrana sahip olan akıllı saat, birçok akıllı saat ve bileklik modelinde olduğu gibi spor modlarına sahip.

Nabız sensörüne de sahip olan Huawei Watch Fit akıllı kol saati, Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlar tarafından kontrol edilebiliyor. Aktif bir şekilde kullanıldığında tam şarjda 7 güne kadar gidebilen akıllı kol saati Huawei Watch Fit, GPS açık olarak yoğun bir şekilde kullanılırsa 12 saatlik bir şarj süresine sahip oluyor. Genel olarak oldukça yeterli özelliklere sahip olan Huawei Watch Fit, telefondaki anlık bildirimleri alabilirken, diğer bir yandan telefondaki etkileşimleri de kontrol edebiliyor.

Benzer içerik:  Huawei, Yıllar Sonra Samsung'u Geçmeyi Başardı
Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Huawei Watch Fit Tanıtıldı: Özellikleri Çin merkezli teknoloji devi Huawei, yeni akıllı saati Huawei Watch Fit'i duyurdu. Cihaz, oldukça dikkat çeken özellikleriyle ve uygun fiyatıyla karşımıza çıktı.

Çok dikkat çeken özelliklere, tasarıma ve oldukça yeterli bir ekrana sahip olan Huawei Watch Fit, tüm bunların yanında oldukça uygun bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. 3 Eylül itibarıyla satışa sunulacak olan Huawei Watch Fit, 110 dolarlık fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Türkiye’ye ne zaman geleceği belli olmayan model, belki de önümüzdeki yıl ülkemizde satışa sunulabilir.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir