Connect with us


Teknoloji Haberleri

Huawei MateBook X, Türkiye’de Satışa Sunuldu: Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli teknoloji devi Huawei’nin dizüstü bilgisayar modeli Huawei MateBook X Türkiye’de satışa çıktı. Cihazın ülkemizdeki fiyatı ise oldukça cep yakacak cinsten…

Zaman:

Tarih:

Huawei MateBook X, Türkiye'de Satışa Sunuldu: Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji devi Huawei'nin dizüstü bilgisayar modeli Huawei MateBook X Türkiye'de satışa çıktı. Cihazın ülkemizdeki fiyatı ise oldukça cep yakacak cinsten...

Teknoloji alanında en gözde şirketlerden biri olan ve son yıllarda hızlı bir yükseliş yaşayan Huawei, ürün yelpazesini hızla genişletmeye devam ediyor. Şirketin geçtiğimiz zamanlarda tanıttığı yeni dizüstü bilgisayar modeli MateBook X, nihayet ülkemizde de satışa sunuldu. Oldukça şık tasarımıyla ve dikkat çeken özellikleriyle karşımıza çıkan yeni dizüstü bilgisayar MateBook X, tüketicilerin cebini yakacak cinsten bir fiyat etiketiyle Türkiye’de satışa sunuldu.

Şuanda ön sipariş ile satın alınabilen Huawei MateBook X dizüstü bilgisayar, her türlü kullanıcının yüksek performansla kullanabilmesi için tasarlanmış. İnceliğiyle dikkat çeken MateBook X, oldukça iyi bir tasarıma sahip. 16.6 mm kalınlığıyla ve 13 inç boyutundaki ekranıyla dikkat çeken yeni dizüstü bilgisayar modeli Huawei MateBook X, 1 kilogramlık ağırlığıyla karşımıza çıkıyor.

Genel olarak tasarım açısından oldukça dikkat çeken dizüstü bilgisayar modeli Huawei MateBook X, teknik özellikleriyle de kendine hayran bırakıyor. %90‘lık ekran gövde oranına sahip olan model, 10. nesil Intel Core i5-10210U işlemcisiyle dikkat çekiyor. Tüketicilere performans sunabilmesi amacıyla oldukça güçlü parçalarla donatılan bilgisayar modeli, kutusundan Windows 10 Home işletim sistemiyle birlikte çıkıyor.

Benzer içerik:  Google Chrome, Yeni Güncellemeyle "Daha Sonra Oku" Özelliği Alacak
Huawei MateBook X, Türkiye'de Satışa Sunuldu: Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji devi Huawei'nin dizüstü bilgisayar modeli Huawei MateBook X Türkiye'de satışa çıktı. Cihazın ülkemizdeki fiyatı ise oldukça cep yakacak cinsten...

16 GB RAM’iyle karşımıza çıkan yeni dizüstü bilgisayar modeli, 512 GB’lık SSD depolama alanıyla dikkat çekiyor. Genel olarak yüksek performans sunabilecek teknik özelliklere sahip olan cihaz, ikincil bir GPU’yu üzerinde bulundurmuyor. Cihaz, GPU tarafında da Intel işlemcisinin gücünden yararlanıyor.

Dilerseniz hemen aşağıdan Huawei MateBook X Türkiye Fiyatına da göz atabilirsiniz.

Huawei MateBook X Türkiye Fiyatı

Huawei MateBook X Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Oldukça dikkat çeken bu Laptop modeli, tabii ki fiyatıyla da cep yakıyor. An itibarıyla ülkemizde ön satışta olan ve satın alınabilen yeni Huawei MateBook X, Türkiye fiyatıyla 12.999 TL olarak karşımıza çıkıyor. 16 GB RAM’i ve 512 GB SSD depolama alanı bulunan Huawei MateBook X, ülkemizdeki aynı seviyedeki laptoplara göre iyi bir fiyata sahip diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir