Connect with us


Teknoloji Haberleri

Huawei Mate 40 RS Porsche Design’ın Tasarımı ve Baş Döndürecek Fiyatı Sızdırıldı

Huawei’nin yeni akıllı telefon modeli Mate 40’ın RS Porsche Design versiyonu sızdırıldı. Cihazın tasarımı internette paylaşılırken, fiyat etiketi de sızdırıldı.

Zaman:

Tarih:

Huawei Mate 40 RS Porsche Design'ın Tasarımı ve Baş Döndürecek Fiyatı Sızdırıldı Huawei'nin yeni akıllı telefon modeli Mate 40'ın RS Porsche Design versiyonu sızdırıldı. Cihazın tasarımı internette paylaşılırken, fiyat etiketi de sızdırıldı.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei, yeni akıllı telefon modelinin oldukça dikkat çeken bir versiyonunu duyurmaya hazırlanıyor. Huawei Mate 40 RS Porsche Design ismiyle tanıtılacak olan yeni model akıllı telefon modeli, tasarımıyla ve fiyat etiketiyle sızdırıldı. Dikkat çekici bir tasarıma sahip olan cihazın fiyat etiketi de bir o kadar yüksek…

Huawei’nin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Huawei Mate 40’ın özel tasarımlı versiyonu olan Huawei Mate 40 RS Porsche Design’ın arka kapak tasarımı, sosyal medyada sızdırıldı. Teknoloji meraklılarının büyük bir merakla beklediği yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Huawei Mate 40’ın tanıtılmasına oldukça az bir süre kalırken, yavaş yavaş tüm detaylar da belli oluyor.

ABD tarafından baskı altında kalsa da üretime son hız devam eden teknoloji şirketi Huawei, özel tasarımlı yeni akıllı telefon modeli Huawei Mate 40 RS Porsche Design’ı çok yüksek bir fiyat etiketiyle satışa sunacak. Huawei’nin Mate 40 serisinde bulunacak olan Porsche Design versiyonu, sosyal medyada sızdırılan arka kapak görseline göre sekizgen kamera tasarımıyla karşımıza çıkacak.

Benzer içerik:  Realme 7 ve Realme 7 Pro Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri
Huawei Mate 40 RS Porsche Design'ın Tasarımı ve Baş Döndürecek Fiyatı Sızdırıldı Huawei'nin yeni akıllı telefon modeli Mate 40'ın RS Porsche Design versiyonu sızdırıldı. Cihazın tasarımı internette paylaşılırken, fiyat etiketi de sızdırıldı.

Hemen yukarıda gördüğünüz gibi sekizgen bir arka kamera tasarımına sahip olan Huawei Mate 40 RS Porsche Edition, 2.000 Euro fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Güncel kur üzerinden çevirdiğimizde bu da yaklaşık 18.600 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor. Vergisiz hali bile 18 bin TL’ye denk gelen yeni akıllı telefon modeli, 22 Ekim‘de düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak.

22 Ekim’de düzenlenecek olan bu etkinlikte sadece Porsche Design modeli değil, Huawei Mate 40, Huawei Mate 40 Pro ve Huawei Mate 40 Pro Plus modelleri de tanıtılacak. Cihazın resmi tanıtımının yapılmasıyla birlikte tüm detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. Gelişmelerden haberdar olmak için kitle.net web sitemizi takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir