Connect with us


Teknoloji Haberleri

Huawei FreeBuds Pro Tanıtım Videosu Yayınlandı

Teknoloji devi Huawei, yeni kablosuz kulaklık modeli Huawei FreeBuds Pro’yu bir tanıtım videosuyla karşımıza çıkardı.

Zaman:

Tarih:

Huawei FreeBuds Pro Tanıtım Videosu Yayınlandı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei, son günlerde ABD ile büyük bir gerginlik içerisinde bulunsa da, yeni teknolojik ürünlerini son hızla üretmeye devam ediyor. Fazlasıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Huawei, her geçen gün bu ürün yelpazesini daha da genişletmeye ve tüketiciye ulaştırmayı başarıyor.

Son zamanlarda yaygınlaşan kablosuz kulaklık trendine katılan en büyük şirketlerden biri olan Huawei, son günlerde yeni kablosuz kulaklık modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. 10 Eylül 2020 tarihinde, yani 4 gün sonra tanıtılacak olan yeni Huawei kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Pro, çıkışına sayılı günler kala pek çok özelliğiyle birlikte karşımıza çıkıyor.

Daha önce bu kablosuz kulaklık modeli hakkında ortaya atılan bilgilerde kulaklığın pek çok özelliği ve fiyat etiketi sızdırılırken, günler kala şimdi de resmi bir video geldi. İlgili tanıtım videosunda yeni kablosuz kulaklık modeline dair detaylı bir bilgiye yer verilmese de, videoda kulaklıkların dinamik gürültü engelleme özelliğine sahip olacağı da ortaya koyuldu. Diğer bir yandan kablosuz kulaklık modelinin P şekline benzeyeceği de yine aynı videoda ima edildi.

Benzer içerik:  Çok Kullanılan 7 Ayrı VPN Uygulamasının 1,2 TB Veri Sızdırdığı Ortaya Çıktı

Huawei FreeBuds Pro Tanıtım Videosu

Kulaklık hakkında şuanda geniş bir bilgiye sahip olmasak da, geçtiğimiz zamanlarda ortaya atılan sızıntılara baktığımızda kulaklığın 150 Euro fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor. Güncel kur ile bunu Türk Lirasına çevirdiğimizde 1.320 TL+vergiler şeklinde karşımıza çıkabilecğei anlamına geliyor. Fakat tabii ki hemen yukarıda da söylediğimiz gibi bunlar yalnızca iddia. Kulaklık, 10 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Resmi tanıtım ile birlikte tüm detayları sizlere aktaracağız. Gelişmeler için Kitle.net’i takipte kalın.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir