Connect with us


İnceleme

Huawei FreeBuds Pro Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei, yeni kablosuz kulaklık modeli Huawei FreeBuds Pro’yu tanıttı. Cihazın fiyatı ve özellikleri belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Huawei FreeBuds Pro Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Huawei, ABD’nin tüm yaptırımlarına rağmen ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son günlerde pek çok yeni ürün tanıtan ve birçok ürün üzerinde çalışan Huawei, bir süredir merakla beklenen kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Pro‘yu sonunda duyurdu.

55 mAh gücünde bir bataryaya sahip olan yeni Huawei FreeBuds Pro, bu sayede kutusuyla birlikte tek şarjda 30 saatlik bir müzik keyfi yaşatabiliyor. Kullanıcı açısından fazlasıyla yeterli bir kullanım süresine sahip olan yeni kablosuz kulaklık modeli, HiSilicon Kirin A1 Bluetooth yonga setiyle karşımıza çıkıyor. Bu sayede Bluetooth 5.2 bağlantı desteği de bulunan cihaz, telefonlarınızla sorunsuz bağlantı kurmanızı sağlıyor.

Oldukça iyi bir gürültü engelleme teknolojisine sahip olduğu söylenen bu cihazın kutusu olmadan 7 saat dayandığı belirtiliyor. Yani eğer bu cihazı şarj kutusu olmadan tek şarjla kullanmak isterseniz 7 saat boyunca dilediğiniz gibi müzik dinleyebilirsiniz. Eğer şarj kutusuyla birlikte kullanırsanız, bu süre 23 saat daha uzar ve toplamda 30 saat boyunca kulaklığınızla müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Tüm bunların yanında oldukça şık bir tasarıma sahip olan FreeBuds Pro, 2W kablosuz, 6W kablolu şarj desteğine sahip.

Benzer içerik:  Huawei MatePad 10.8 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri
Huawei FreeBuds Pro Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei, yeni kablosuz kulaklık modeli Huawei FreeBuds Pro'yu tanıttı. Cihazın fiyatı ve özellikleri belli oldu.

Kulaklığın 55 mAh gücünde bataryası bulunurken, şarj kutusunun ise 550 mAh değerinde oldukça güçlü bir bataryası bulunuyor. Böylelikle istediğiniz zaman kutusunun içerisine koyarak şarj edebiliyorsunuz. Arama yaptığınızda gürültü engelleme desteği de bulunduran cihaz, Beyaz, Siyah ve Gri renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca 6.1 gramlık ağırlığa sahip olan kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Pro’nun fiyat etiketi de hemen aşağıda yer alıyor. Dilerseniz göz atabilirsiniz…

Huawei FreeBuds Pro Fiyatı

Huawei FreeBuds Pro Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei, yeni kablosuz kulaklık modeli Huawei FreeBuds Pro'yu tanıttı. Cihazın fiyatı ve özellikleri belli oldu.

Huawei’nin oldukça dikkat çeken bu kablosuz kulaklık modelinin 199 Euro‘luk fiyat etiketiyle karşımıza çıkacağı söyleniyor. Bu da güncel kur ile Türk Lirasına çevirdiğimizde 1.750 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir