Huawei, Yeni Akıllı Bilekliği Band B6’yı Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri

Son zamanların yükselen teknoloji şirketi Huawei, yeni akıllı bilekliği Huawei Band B6'yı tanıttı. Cihazın fiyatı ve özellikleri tamamıyla belli oldu.
 Huawei, Yeni Akıllı Bilekliği Band B6’yı Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan ve son zamanlarda oldukça iyi yönde bir ilerleme yaşayan Huawei, sizlere aktardığımız haberimizdeki gibi geçtiğimiz saatlerde yayınlanan Canalys raporuna göre “dünyanın en çok satan akıllı telefon markası” olmayı başarmıştı. Bu haberimizi yayınlarken Huawei, yeni akıllı bileklik modeli Band B6‘yı da tanıttı.

Yepyeni ürünleri ile geniş ürün yelpazesini daha da genişleten Huawei, her geçen gün tüketicilere sunduğu yenilikçi ürünler ile birlikte piyasadaki lider konumunu korumaya devam ediyor. Her ne kadar ABD’nin ambargo kararları Huawei’yi zorlasa da, yeni ürünler ardı ardına tanıtılmaya devam ediyor. Huawei’nin yeni akıllı bilekliği Band B6‘ya baktığımızda oldukça farklı bir tasarım ve özellikler bizleri karşılıyor. Bu gece itibarıyla ön satışa açılacak olan Huawei Band B6’ya gelin hep birlikte bakalım.

1,53 inçlik kavisli bir ekrana sahip olan yeni Huawei Band B6, aynı zamanda saat kordonundan çıkarıldığında kablosuz kulaklık olarak kullanılabiliyor. Oldukça ilginç bir tasarıma sahip olan bu akıllı bileklik, aslında bir kablosuz kulaklık da diyebiliriz. Hemen aşağıdan da göreceğiniz üzere Huawei Band B6’nın 1,53 inçlik ekranı kordondan ayrıldığında, bir kablosuz kulaklık olarak kullanılabiliyor. Böylelikle akıllı bilekliğinizi arama yapmak ve cevaplamak için, veya müzik dinlemek için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

İlgili İçerik  ABD'nin Ambargo Kararlarına Çin'den Büyük Yaptırım Gelecek
Huawei Band B6 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

9 ayrı spor modu ile birlikte gelen yeni Huawei Band B6, bu modlarda anlık olarak sizlere veri sunabiliyor. Diğer bir yandan akıllı bilekliğin ekranında pek çok özellik bizleri karşılıyor. Bu özelliklerden bazıları uzaktan fotoğraf çekme, müzik kontrolü, hava durumu gibi widget’lar olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer bir yandan cihaz tam şarjda 8 saatlik bir konuşma süresini sizlere sunabiliyor. Ayrıca açıklamalara göre sadece 10 dakikalık bir şarj ile 4 saatlik bir görüşme sağlayabiliyorsunuz. Bu da oldukça yeterli bir süre diyebiliriz. Bluetooth 5.2 özelliğine sahip olan cihaz, bu sayede açık alanda 150 metreye kadar telefon görüşmesi yapmanızı sağlıyor.

Huawei Band B6 Fiyatı

Oldukça iyi özellikleriyle hem kablosuz kulaklık olarak, hem de akıllı bileklik olarak karşımıza çıkan yeni Huawei Band B6, 140 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Güncel kurdan çevirdiğimizde yaklaşık olarak 975 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Kripto Kraliçe'nin 15 Milyar Dolarlık Kripto Para Vurgunu başlıklı makalemizde Bitcoin, Kripto Kraliçe ve Kripto Para Vurgunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın