Huawei, 5.000 Metrekare ile Dünya’daki En Büyük Mağazasını Açtı

Çin merkezli dev teknoloji şirketi Huawei, 5.000 metrekarelik büyüklüğüyle dünya çapındaki en büyük mağazasının açılışını yaptı.
 Huawei, 5.000 Metrekare ile Dünya’daki En Büyük Mağazasını Açtı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan ve akıllı telefonları ülkemizde de oldukça rağbet gören Huawei, corona virüs salgınına rağmen dünya çapındaki en büyük mağazasının açılışını yaptı. Çin merkezli teknoloji devi, yeni ve en büyük mağazasını Çin/Şangay‘daki Nanjing East bölgesine açtı.

Telefonları ile tüm dünyada dikkat çekmeyi başaran Huawei, dünyanın en çok satan akıllı telefon markaları arasında zirvelerde yer alıyor. Akıllı telefonlardaki şık ve dikkat çekici tasarımlarıyla bilinen Huawei, bu sefer dünyadaki en büyük mağazasıyla şaşırttı. Akıllı telefonları gibi şık bir tasarıma sahip olan yeni Huawei mağazası, 5.000 metrekarelik boyutu ile müşterilerini oldukça iyi karşılayacak.

Oldukça büyük bir ürün yelpazesi bulunan Huawei, dev mağazası ile birlikte tüm ürünlerini rahatlıkla sergileyebilecek. Büyük bir müşteri kapasitesine sahip olan Çin’in en büyük şirketlerinden biri olan Huawei, dünyadaki en büyük mağazası olan ve Çin/Şangay’da Nanjing East bölgesinde bulunan bu mağaza ile müşterilerine tüm ürünleri sunabilecek.

İlgili İçerik  Motorola Moto G 5G Plus Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri
Huawei, 5.000 Metrekare ile Dünya'daki En Büyük Mağazasını Açtı

500’den fazla ürüne ev sahipliği yapacak olan Huawei mağazası içerisinde akıllı telefonlar dışında da oldukça iyi teknolojik ürünler de yer alacak. Telefon, Laptop, Tablet, Akıllı Saat, Kulaklık, Akıllı Bileklik gibi pek çok ürünün üretimini üstlenen Huawei, 5.000 metrekarelik dev mağazasında tüm bunları sergileyebilecek.

Böylelikle Çin’deki Huawei kullanıcıları veya meraklıları, mağazada her türlü Huawei ürününü test edebilecek. Ayrıca Huawei’nin bu dev mağazada yeni ürünlerinin tanıtımını da yapacağı belirtiliyor. Yani mağaza hem Huawei için, hem de Huawei müşterileri için oldukça işlevsel görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın