Connect with us


İnceleme

Huami Amazfit Neo, Uygun Fiyatı ve 37 Günlük Şarj Süresiyle Tanıtıldı

Çin merkezli teknoloji şirketi Huami, tek şarj ile 37 gün gidebilen ve oldukça iyi özelliklere sahip olan yeni akıllı saati Amazfit Neo’yu uygun fiyatıyla tanıttı.

Zaman:

Tarih:

Huami Amazfit Neo Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli teknoloji şirketi Huami, ülkemizde pek de bilinmese de oldukça iyi ürün yelpazesi bulunuyor. Genellikle Huawei ile benzetilen bir isme sahip olan Huami, akıllı saat modelleriyle oldukça dikkat çeken bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Amazfit adlı serisine bir yenisini daha ekleyen Huami, karşımıza oldukça uygun fiyatlı bir akıllı saat modeli daha çıkarttı.

Uygun fiyatıyla ve özellikleriyle dikkat çeken yeni Huami Amazfit Neo, diğer bir yandan batarya özellikleriyle de büyük dikkat çekiyor. Yapılan açıklamalara göre yeni akıllı saat modelinin normal modda tek şarj ile 28 güne kadar kullanılabileceği söylenirken, pil tasarrufu modundayken 37 güne kadar tek şarjla gidebileceği söyleniyor. Bir akıllı saatin tek şarj ile 37 günlük kullanıma sahip olması da tüketiciler tarafından en çok istenebilecek şeylerden biri diyebiliriz.

24 saat boyunca kalp atışını izleyebilen yeni akıllı saat modeli, oldukça klasik bir tasarıma sahip. Kare ekranı ve retro tasarımıyla karşımıza çıkan yeni Amazfit Neo, sert ve dayanıklı kordonu ile karşımıza çıkıyor. Genel olarak bir akıllı saatten bekleyebileceğiniz pek çok özelliğe sahip olan Amazfit Neo, 1.2 inç boyutunda bir ekrana sahip. İçerisinde spor modları ve uyku, kalp atışı izleme gibi çeşitli özellikler bulunduran akıllı saat, hem iOS, hem de Android cihazlarla bağlantı kurabiliyor. Bu bağlantı, Bluetooth 5.0 desteği sayesinde kurulabiliyor.

Benzer içerik:  Elon Musk: Eğer İsterseniz Konuşan Otomobil Üretebiliriz
Huami Amazfit Neo, Uygun Fiyatı ve 37 Günlük Şarj Süresiyle Tanıtıldı Çin merkezli teknoloji şirketi Huami, tek şarj ile 37 gün gidebilen ve oldukça iyi özelliklere sahip olan yeni akıllı saati Amazfit Neo'yu uygun fiyatıyla tanıttı.

160 mAh gücünde bataryaya sahip olan akıllı saat, söylenenlere baktığımızda tek şarj ile 28, tasarruf modunda tek şarjda 37 gün gidebiliyor. Fakat günlük aktif kullanımda saatin tabii ki bu kadar gitmeyeceğini söyleyebiliriz. 5 ATM‘ye kadar su basıncına dayanıklı olan bu akıllı saat modeli, akıllı telefonunuzla bağlantı özelliği sayesinde telefona gelen tüm bildirimleri anlık olarak sizlere gösterebiliyor. Tüm bunların yanında bu akıllı saat modelinin uygun bir fiyat etiketi bulunuyor. Dilerseniz hemen aşağıdan cihazın fiyatına da göz atabilirsiniz.

Huami Amazfit Neo Fiyatı

Huami Amazfit Neo, Uygun Fiyatı ve 37 Günlük Şarj Süresiyle Tanıtıldı Çin merkezli teknoloji şirketi Huami, tek şarj ile 37 gün gidebilen ve oldukça iyi özelliklere sahip olan yeni akıllı saati Amazfit Neo'yu uygun fiyatıyla tanıttı.

Çin merkezli teknoloji şirketi Huami’nin yeni akıllı saat modeli Amazfit Neo, 299 yuan, yani 44 dolarlık fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Bunu da güncel kur ile Türk Lirasına çevirdiğimizde yaklaşık 330 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir