Connect with us


İnceleme

Honor 2 Yeni Akıllı Saat Modelini Tanıttı: Watch GS Pro ve Watch ES

Çin merkezli teknoloji şirketi Honor, 2 yeni akıllı saatini duyurdu. Watch GS Pro ve Watch ES isimleriyle tanıtılan akıllı saat modelleri oldukça dikkat çekiyor.

Zaman:

Tarih:

Honor Watch GS Pro ve Watch ES: Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli teknoloji şirketlerinden biri olan ve aynı zamanda Huawei‘nin çatısı altında faaliyet gösteren Honor, son zamanlarda oldukça iyi ürünler karşımıza çıkarıyor. Dünya çapında ürünlerini satmayı başaran teknoloji şirketi olan Honor, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Genel olarak uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle tanınan marka, şimdi de 2 yeni akıllı saat modeliyle karşımıza çıkıyor.

Honor Watch GS Pro ve Honor Watch ES adlı 2 yeni akıllı saat modeliyle karşımıza çıkan şirket, oldukça iyi özelliklere sahip akıllı saat modellerini bizlere sunuyor. Honor Watch GS Pro’nun tek şarj ile tam 25 gün dayanabileceği söylenirken, Honor Watch ES’in ise tek şarj ile 10 gün gidebileceği söyleniyor. Dilerseniz hemen aşağıdan 2 akıllı saat modelinin de detaylı özelliklerine ve fiyat etiketine göz atabilirsiniz.

Honor Watch GS Pro Özellikleri ve Fiyatı

Honor 2 Yeni Akıllı Saat Modelini Tanıttı: Watch GS Pro ve Watch ES Çin merkezli teknoloji şirketi Honor, 2 yeni akıllı saatini duyurdu. Watch GS Pro ve Watch ES isimleriyle tanıtılan akıllı saat modelleri oldukça dikkat çekiyor.

Normal bir kullanımda tek şarj ile 25 güne kadar gidebilen Honor Watch GS Pro, performans modundayken GPS açık olduğunda 48 saat, GPS açıkken güç tasarrufu modunda ise tek şarj ile 100 saatlik bir kullanım süresine sahip. 1.39 inç boyutuna ekrana ve 454×454 piksel çözünürlüğe sahip olan akıllı saat, çizilmelere ve darbelere dayanıklılık sertifikası ile karşımıza çıkıyor. Normal akıllı saatler gibi spor ve sağlık modlarına sahip olan cihaz, 7/24 kalp atışınızı takip edebiliyor.

Benzer içerik:  Getir Uygulamasına Silikon Vadisinden 38 Milyon Dolar Yatırım

Honor Watch GS Pro Fiyatı

Honor’un yeni akıllı saat modeli Watch GS Pro, 250 Euro fiyat etiketi ile 7 Eylül’den itibaren satışa sunulacak. Güncel kur ile bu fiyatı Türk Lirasına çevirdiğimizde 2.205 TL+vergiler şeklinde karşımıza çıkıyor.

Honor Watch ES Fiyatı ve Özellikleri

Honor 2 Yeni Akıllı Saat Modelini Tanıttı: Watch GS Pro ve Watch ES Çin merkezli teknoloji şirketi Honor, 2 yeni akıllı saatini duyurdu. Watch GS Pro ve Watch ES isimleriyle tanıtılan akıllı saat modelleri oldukça dikkat çekiyor.

Honor Watch ES modeli, diğer akıllı saatlerde de odluğu gibi birçok sağlık ve spor moduna sahip olurken, tek şarjda 10 güne kadar gidebiliyor. 456×280 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan akıllı saat modeli, 1.64 inç boyutunda bir ekrana sahip. 95 egzersiz modu bulunduran cihaz, yine diğer modelde olduğu gibi 7/24 kalp atışı takibi yapabiliyor.

Honor Watch ES Fiyatı

Honor’un oldukça iyi özelliklere sahip yeni akıllı saat modeli Honor Watch ES, 99 Euro fiyat etiketiyle 7 Eylül’den itibaren satışa sunulacak. Bunu da güncel kur ile Türk Lirasına çevirdiğimizde 875 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir