Connect with us


Teknoloji Haberleri

Honor’un Yeni Oyuncu Bilgisayarı Honor Hunter Çıkış Tarihi Belli Oldu

Çin merkezli teknoloji şirketi Honor’un oyuncu bilgisayarı Honor Hunter’ın çıkış tarihi belli oldu. İşte merakla beklenen bilgisayarın çıkış tarihi…

Zaman:

Tarih:

Oyun Bilgisayarı Honor Hunter Çıkış Tarihi Belli Oldu

Son zamanların en dikkat çeken teknoloji şirketlerinden biri olan ve Huawei‘nin çatısı altında faaliyet gösteren Honor, oyuncuların karşısına büyük dikkat çekebilecek yeni dizüstü bilgisayar modeliyle çıkmaya hazırlanıyor. Oyun dünyası için özel olarak hazırlanan ve özellikle de tasarımıyla büyük dikkat çeken Honor Hunter, resmi olarak yapılan bir paylaşım ile çıkış tarihiyle karşımızda.

Çin’in en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Weibo üzerinde Honor tarafından resmi olarak yapılan bir paylaşımda, oyun dünyasında büyük dikkat çekecek yeni oyuncu bilgisayarı Honor Hunter’ın çıkış tarihine de yer verildi. Resmi olarak yapılan bu paylaşıma göre Huawei alt markası Honor’un yeni oyuncu bilgisayarı Honor Hunter, 16 Eylül tarihi itibarıyla tanıtılacak.

Çin merkezli teknoloji şirketi Honor, 16 Eylül 2020 tarihinde, yani yaklaşık 1,5 hafta sonra, Çin’de gerçekleştireceği bir etkinlikte yeni oyuncu bilgisayarı modelini tanıtacak. Şimdiden oyuncuların ilgi odağı haline gelen yeni oyuncu bilgisayarı Honor Hunter, iddialara göre 16 inç civarında bir ekran boyutuna sahip olabilir. Diğer bir yandan yine iddialara baktığımızda yeni oyuncu bilgisayarının, gücünü Intel Core i7 işlemcisinden alacağı belirtiliyor.

Benzer içerik:  Muhteşem Ötesi Grafiklere Sahip Olan Cyberpunk 2077'nin Uzun ve Detaylı Oynanış Videosu Yayınlandı
Honor'un Yeni Oyuncu Bilgisayarı Honor Hunter Çıkış Tarihi Belli Oldu Çin merkezli teknoloji şirketi Honor'un oyuncu bilgisayarı Honor Hunter'ın çıkış tarihi belli oldu. İşte merakla beklenen bilgisayarın çıkış tarihi...

Şuanda Honor Hunter hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmasak da, cihazın görüntüleri yukarıda yer alıyor. Diğer bir yandan aynı şekilde yukarıda önemli kaynaklarda sızdırılan bazı detaylara da yer verdik. Fakat bu özellikler henüz bir iddiadan ibaret. Dilerseniz kitle.net web sitemizi takipte kalarak Honor Hunter hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca web sitemize abone olarak tüm gelişmelerden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir