Hobbs & Shaw 2 İçin Çalışmalar Resmen Başladı

 Hobbs & Shaw 2 İçin Çalışmalar Resmen Başladı

Dünyanın en çok sevilen serilerinden olan Hızlı ve Öfkeli‘nin yan ürünü Hobbs & Shaw‘ın 2. filminin çalışmaları, Dwayne Johnson‘ın açıklamalarına göre resmen başladı.


İlginizi Çekebilir: Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanı

Dünyanın en çok sevilen film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli’nin yan ürünü olan Hobbs & Shaw’ın 2. filmi için, Jason Statham ve Dwayne Johnson’ın yer aldığı muhteşem kadroyla birlikte çalışmalara başlandı. Geçtiğimiz yıl 200 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen film, gişede tam 760,4 milyon dolar gelir elde ederek beklentiyi karşılamıştı. Hal böyleyken ünlü serinin ve yeni filmin hayranları, 2. film için o sevindirici haberi bekliyordu.

Hızlı ve Öfkeli serisinin ve Hobbs & Shaw’ın sevilen oyuncusu Dwayne Johnson (The Rock), hayranlarını sevindiren o haberi geçtiğimiz dün Instagram sayfasından verdi. Takipçileriyle soru cevap etkinliği yapan ünlü oyuncu, Hobbs & Shaw hakkında gelen bir soruyu yanıtladı. Dwayne Johnson, Hobs & Shaw’ın 2. filmi için çalışmaların sürdüğünü ve bundan büyük bir heyecan duyduğunu belirtti.

İlgili İçerik  En İyi Geçici E-Posta Servisleri
Hobbs & Shaw 2 İçin Çalışmalar Resmen Başladı

Ünlü oyuncu filmin senaryo taslağının şuanda hazırlandığını belirtirken, film ile ilgili reklam çalışmalarını ve gidecekleri yönü bulmaları gerektiğini belirtti. Film’in vizyon tarihi için herhangi bir resmi bilgi şuanda bulunmasa da, önümüzdeki 1 yıl içerisinde çıkmayacağına kesin bir gözle bakabiliriz. Çünkü Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filminin vizyon tarihi bile corona virüsü sebebiyle tam 1 yıl ertelenerek 2 Nisan 2021’e alındı.

Hızlı ve Öfkeli’nin 9. filminin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragman (Fast 9)


Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın