Hızlı ve Öfkeli 9 ilk Fragman Yayınlandı (Fast 9 Fragman)

 Hızlı ve Öfkeli 9 ilk Fragman Yayınlandı (Fast 9 Fragman)

Severleri tarafından heyecanla beklenen Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi F9, yakında izleyicileriyle buluşacak. Geçtiğimiz günlerde afişi ve fragman teaser’ı paylaşılan film‘in ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda aksiyon dolu sahneler dikkat çekti.

İlginizi Çekebilir: Hızlı ve Öfkeli 9 Poster ve Teaser’ı

2001 yılında ilk filmi ile vizyona çıkan Hızlı ve Öfkeli serisi büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Milyonlarca kişi tarafından sevilen Hızlı ve Öfkeli serisi, 9. filmini de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz zamanlarda afiş ve fragman teaser’ı yayınlanan filmin ilk fragmanı da bugün yayınlandı. İlk yayınlanan teaser’da Dom’un sakin aile hayatını görürken, yeni fragmanda aksiyon dolu sahnelere şahit oluyoruz.

Fragmanda ve filmde eski kadrodan bir çok önemli ismin bulunmaması da dikkat çekti. Efsane seri Hızlı ve Öfkeli’nin 5. filminde kadroya giren Dwayne Johnson’ın Hızlı ve Öfkeli 9 filminde olmaması hayranlarını üzdü. Geçtiğimiz yılın başlarında açıklamalarda bulunan Dwayne Johnson, hızlı ve öfkelinin dünyasının büyüyen kadrosunda 9. filme dahil olmadığını söylemiş ve “10. film’de ne olur bilmiyorum, her şey mümkün” açıklamalarını yapmıştı. Efsane oyuncu Dwayne Johnson, serinin 9. filminde bulunmasa da 10. filminde kadroda olabilir.

İlgili İçerik  Hızlı ve Öfkeli 9 (F9 Fast) Posteri ve Teaser'ı Yayınlandı

Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda efsane isim Jason Statham’da yer almadı. Dwayne Johnson ve Jason Statham ikilisi, geçtiğimiz yıl Hızlı ve Öfkeli serisi dışında Hobbs ve Shaw isimli filmi izleyicilerine sunmuştu.

Fakat Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın bulunmadığı oyuncu kadrosunda bir isim dikkat çekti. Filmin 9. filminde oyuncu kadrosuna WWE’nin kadrosundaki efsane isim John Cena dahil edildi.

Hızlı ve Öfkeli 9 ilk Fragman

Filmin heyecan dolu sahneleri bir çok kullanıcı tarafından fazlasıyla beğenildi fakat fizik kurallarının zorlanması da fragman yorumlarında izleyiciler tarafından dikkat çekti 🙂

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın