Connect with us


Oyun Haberleri

HITMAN 3, Yalnızca Epic Games’e Özel Çıkış Yapacak

Oyun dünyasının en sevilen oyun serilerinden biri olan HITMAN’in devam oyunu HITMAN 3, yalnızca Epic Games’e özel olarak çıkış yapacak.

Zaman:

Tarih:

HITMAN 3, Yalnızca Epic Games'e Özel Çıkış Yapacak

Oyun dünyasının en sevilen video oyunu serilerinden olan HITMAN‘in devam oyunu olan HITMAN 3 için Steam kullanıcılarını üzecek açıklama geldi. Son zamanların en çok yükselen oyun platformlarından biri olan Epic Games, haberimizde aktardığımız gibi dün HITMAN’i ücretsiz olarak yayınlayacağını duyurmuştu. Epic Games‘in ücretsiz HITMAN duyurusunun ardından oyunun yapımcısından da açıklamalar geldi.

Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olan IO Interactive, dün Epic Games ile yaptığı ücretsiz HITMAN anlaşmasının ardından HITMAN 3 hakkında da önemli bir duyuru yaptı. Serinin devam oyunu HITMAN 3, IO Interactive’in açıklamalarına göre bu ay içerisinde ön siparişe çıkacak olan oyun, yalnızca Epic Games’te sunulacak.

Ocak 2021’de çıkış yapacak olan serinin devam oyunu HITMAN 3, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, Google Stadia ve PC platformları için çıkış yapacak. Fakat PC platformu için yalnızca Epic Games üzerinde yayınlanacak. Oyun, çıkış yaptıktan sonra ilk 12 ay boyunca Epic Games dışında herhangi bir platformda satışa çıkmayacak. Ayrıca önümüzdeki günlerde ön satışa açılacak oyunun tüm detayları da belli olacak.

Benzer içerik:  Ubisoft Duyurdu: Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Sebebiyle Ertelendi

Dilerseniz hemen aşağıdan HITMAN 3 sistem gereksinimlerine ve videosuna göz atabilirsiniz.

HITMAN 3 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
Windows İşletim Sistemi: OS 64 bit Windows 7Windows İşletim Sistemi | OS 64 bit Windows 10
Windows İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940Windows İşlemci: Intel CPU Core i7 4790 4 GHz
Windows Bellek: 8 GB RAMWindows Bellek: 16 GB RAM
Windows Depolama: 80 GB kullanılabilir disk alanıWindows Depolama: 80 GB kullanılabilir depolama alanı
Windows: Direct X11Windows: Direct X11

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir