Connect with us


Dijital Haberler

Hile Yaparken Kendini Öven Yayıncı, Hile Gözükünce Rezil Oldu

Yayın platformu Twitch’te hile yaparak CoD oynayan bir oyuncu, iyi oynadığını söyleyerek kendini överken kullandığı hile programının gözükmesiyle ve rezil oldu.

Zaman:

Tarih:

Hile Yaparak Kendini Öven Yayıncı, Hile Gözükünce Rezil Oldu

Dünyanın en büyük yayın platformlarından olan Twitch‘i her gün binlerce yayıncı ve milyonlarca izleyici kullanıyor. Yayın platformları arasında zirvelerde yer alan ve oldukça fazla tercih edilen Twitch, oldukça ilginç anlara da ev sahipliği yapıyor. Genellikle oyun yayınları bulunan Twitch platformunda birçok profesyonel oyuncu yayın yapıyor ve binlerce kişi tarafından izleniyor. Bu yayıncılardan biri de MrGolds isimli oyun yayıncısıydı.

Yaklaşık 2.000 anlık izleyicisi karşısında Call of Duty: Warzone oyununu oynayan yayıncı. Oyunda gösterdiği başarıyla bir süre kendini oldukça övdü. Oyun içerisinde çok iyi bir performans sergileyen MrGolds, adeta oyunun en iyisiydi ve karşısına geçeni oyundan yolluyordu. Adeta bir robot gibi (!) oynayan ve oyunu müthiş bir şekilde kazanan yayıncı, her şeyin tam istediği gibi gittiğini düşünerek oyun sonuna geldi.

Oyun sonunda planını başarılı bir şekilde tamamladığını düşünen yayıncı, daha sonrasında kendini övmeye başladı. Oyunu oldukça iyi oynadığını belirten yayıncı, “Benim gibi güzel oynayan birini hiç görmüş müydünüz? İyi skorlara sahip olmamın tek sebebi çok iyi oynamam. İlk defa iyi oynayan birini mi gördünüz?” açıklamalarında bulunuyor ve izleyicileri karşısında adeta müthiş bir şov yapıyordu. MrGolds her ne kadar izleyicilerine gövde gösterisi yapsa da, izleyici tarafında oldukça komik bir görüntü vardı. MrGolds kendini övdüğü sırada, aslında tüm izleyiciler onun çalıştırdığı hile programını ekranda görüyordu. Yani oyuncular MrGolds’un hile yaptığını görürken, MrGolds’un bundan haberi yoktu ve fazlasıyla kendini övmekle meşguldü.

Benzer içerik:  Epic Games, 75 TL Değerindeki 2 Oyunu Ücretsiz Yapıyor (22-29 Ekim)

“Benim Gibi İyi Oynayan Birini Gördünüz Mü?”

Oldukça iyi skorlara sahip olmasının tek sebebinin iyi oynamak olduğunu belirten yayıncı, bu sırada ekranda hilenin göründüğünden habersiz oldukça mutlu bir şekilde konuşuyordu. Fakat bu mutluluk, arkadan gelen bir uyarıyla son buldu. MrGolds’un arkasında fısıltılı bir sesle hilenin ekranda göründüğünü belirten kişi, MrGolds’u kısa süreli tepkisiz kalmasına sebep oldu. Kendini övdüğü sırada ekranda hilenin göründüğünü öğrenen yayıncı, kısa süreli şok yaşayarak yayına son verdi.

Daha sonra ise oldukça iyi bir izleyici kitlesine sahip olan MrGolds isimli bu yayıncı, Twitch hesabını kapattı. Kısa bir süredir Twitch’te bulunmayan yayıncı geri dönerek yayın açacak mı bilinmiyor. Fakat hile yaparak iyi oynadığını söyleyen bu yayıncının izleyicilere kendini tekrardan nasıl kanıtlayacağı da merak konusu.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir