Connect with us


Dünya'dan Haberler

Hakaret Dolu Trump-Biden Yayını, 30 Milyon Kişi Tarafından İzlendi

ABD Başkanı Donald Trump’ın ve ABD Başkan adayı Joe Biden’ın karşılaştığı televizyon yayını, 30 milyondan fazla kişi tarafından seyredildi.

Zaman:

Tarih:

Trump-Biden Yayını, 30 Milyon Kişi Tarafından İzlendi

Dünyanın en güçlü ülkelerinden biri olarak bilinen ABD, seçimlere oldukça yaklaştı. Genel olarak seçimlerden önce oldukça ilginç tartışmalara imza atan ABD Başkanları ve başkan adayları, orada oldukça dikkat çeken işlere imza atabiliyor. Birbirlerine her türlü sözü söyleyebilen ABD Başkanı ve başkanlık adayları, her yıl seçim öncesinde televizyon kanallarında tartışıyor.

Dünya çapında büyük bir merakla beklenen yeni ABD Başkanlık seçimleri oldukça yaklaştı. Başkanlık seçimleri gitgide yaklaşırken, ABD Başkanı Donald Trump ve ABD Başkanlık adayı Joe Biden, heyecanlı bir seçim süreci yönetmeye başladı. İkili arasında devasa bir yarış sürerken, Biden ve Trump karşılıklı düzenlenen televizyon yayınında birbirleriyle oldukça açık ve net bir şekilde tartıştı.

ABD Başkanı olmadan önce büyük bir servete sahip olan ABD Başkanı Donald Trump’ın 2016-2017 yıllarında yalnızca 750 dolarlık vergi ödemesi sebebiyle Trump, vergi kaçakçılığı ile suçlandı. Bunun üzerine vergi kaçırmadığını, yasalardan faydalandığını söyleyen Trump, Biden’dan çok sert bir yanıt aldı. ABD Başkanlık adayı Joe Biden, Trump’a karşı “Sen ABD’nin gelmiş geçmiş en kötü başkanısın” şeklinde ifadelerde bulundu.

Benzer içerik:  Twitter, Donald Trump'ın Paylaştığı Bir Videoyu Telif Hakkı Sebebiyle Kaldırdı

Yayın İzlenme Rekorları Kırdı

Hakaret Dolu Trump-Biden Yayını, 30 Milyon Kişi Tarafından İzlendi ABD Başkanı Donald Trump'ın ve ABD Başkan adayı Joe Biden'ın karşılaştığı televizyon yayını, 30 milyondan fazla kişi tarafından seyredildi.

Birbirlerine “bu palyaço buradayken konuşamam” şeklinde hakaretlerde de bulunan başkan ve başkan adayı, ABC, CBS, NBC ve Fox ortak yayınında izlenme rekorları kırdı. Nielsen Reyting Ölçüm Merkezi, yayının 30 milyon kişi tarafından izlendiğini söyledi. Diğer bir yandan 2016 yılında yapılan Hillary Clinton ve Donald Trump karşılaşması, 45,3 milyon izleyiciye ulaşmıştı. Bu da geçen yıla göre %36 düşüş yaşandığını ortaya koyuyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir