Connect with us


Oyun Haberleri

GUNNAR, Yeni Oyuncu Gözlüğünü Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri

GUNNAR Optiks isimli gözlük şirketi, bilgisayarda çok vakit geçirenlere, özellikle oyunculara özel yeni gözlüğü Lightning Bolt 360 modelini tanıttı.

Zaman:

Tarih:

GUNNAR, Yeni Oyuncu Gözlüğünü Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri

Son zamanlarda oyun dünyasının oldukça popüler bir hale gelmesi ve dünyadaki oyuncu sayısının hızla artması, bu konuda ekipman geliştiren birçok şirketi de ortaya çıkardı. Uzun yıllardır bilgisayar ekipmanları geliştiren şirketler, oyunculara özel birçok ürünü karşımıza çıkarmaya başladı. Bu şirketlerden biri de özellikle bilgisayar başında oturan kişiler için gözlükler üreten GUNNAR Optiks.

Bilgisayarın aşırı kullanması sebebiyle ortaya çıkabilecek göz sorunlarından, yani bilgisayar görme sendromundan insanları korumak için özel ekipmanlar geliştiren GUNNAR Optiks, oyuncu odaklı yeni gözlüğü Lightning Bolt 360 modelini tanıttı. Oyuncular için oldukça iyi düşünülerek tasarlanan bu gözlük, çok uzun süreler bilgisayar başında kalan, özellikle oyuncular için göz sağlığına büyük önem veriyor.

Lightning Bolt 360 adlı yeni oyuncu gözlükleri, oyun sırasında gözlerinizin yorulmasını engelliyor. Aynı zamanda yalnızca oyuncular değil, bilgisayar başında çok vakit geçirenler için oldukça işe yarar bir ürün olabileceğini söyleyebiliriz. Bu sektördeki en verimli gözlüklerinden olduğu iddia edilen GUNNAR Lightning Bolt 360, ekrandan çıkan mavi ışığı filtreliyor ve göz yorgunluğunu önlüyor.

Benzer içerik:  Türkiye'de 2020 Yılında Kaç Elektrikli Otomobil Satıldığı Açıklandı: Büyük Artış Var
GUNNAR, Yeni Oyuncu Gözlüğünü Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri GUNNAR Optiks isimli gözlük şirketi, bilgisayarda çok vakit geçirenlere, özellikle oyunculara özel yeni gözlüğü Lightning Bolt 360 modelini tanıttı.

Uzun süreli bilgisayar başında oturan kişilerin gözlerinin yorulmasını önlediği söylenen Lightning Bolt 360 modeli gözlük, değiştirilebilir lensleri sayesinde dışarıda da güneş gözlüğü olarak kullanılabiliyor. Mavi ışık filtresi ve UV filtresi bulunduran gözlük, 130 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip. Bunu güncel kur ile Türk Lirasına çevirdiğimizde yaklaşık olarak 950 TL+vergiler şeklinde bir fiyat karşımıza çıkıyor.

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir