Connect with us


Oyun Haberleri

GTA 6’nın Vice City’de Geçebileceği İddiaları Güçlendi

Dünyanın en sevilen oyun serilerinden olan GTA’nın uzun bir süredir beklenen yeni oyunu GTA 6 hakkında yeni gelişmeler oldukça şaşırtıcı. Yeni oyun, Vice City haritasıyla gelebilir!

Zaman:

Tarih:

GTA 6'nın Vice City'de Geçebileceği İddiaları Güçlendi

Ortaya çıkan yeni haberlere göre, dünyanın en çok satan ve en sevilen oyun serilerinden olan Grand Theft Auto‘nun (GTA) yeni oyunu GTA 6 (GTA VI), oyun dünyasının en çok konuşulan sızıntılarında da geçtiği gibi GTA Vice City haritasıyla karşımıza çıkabilir. Oldukça dikkat çeken söylentiler, GTA 6’yı bekleyen milyonlarca oyuncuyu fazlasıyla heyecanlandırıyor. Bunun sebebi de çoğunlukla GTA serisinin en sevilen haritasının Vice City haritası olması.

Diğer GTA oyunlarından farklı bir konsepte ve şehire sahip olan GTA Vice City, GTA serisinin en beğenilen haritasına sahip oyunu olmayı başarmıştı. Bazı oyuncular bu şekilde düşünmese de, son yıllarda Vice City haritasıyla yeni bir GTA oyunu isteyen oyuncuların sayısı çok fazla diyebiliriz. Eğer GTA 6’yı Vice City haritasıyla bekleyenlerdenseniz, bunun oldukça olası olduğunu söyleyebiliriz. Bugüne kadar ortaya çıkan pek çok iddia, GTA 6’nın Vice City haritasına sahip olacağını desteklemiş, oyuncular ise Rockstar Games’e Vice City haritası istediklerini milyonlarca mesajla iletmişti.

Son zamanlarda oldukça konuşulan bu iddia, şimdi de GTA serisinin yapımcısı olan Rockstar Games’in üst kuruluşu Take-Two Interactive, bu iddiaları daha da doğrular nitelikte bir adım attı. Take-Two Interactive, bu iddiaları doğrular nitelikte olan “gtavicecityonline.com” ismindeki alan adını kaydetti. Bu alan adı, oyun dünyasında büyük yer edinen GTA Vice City ile ilgiliydi. Fakat bu alan adının 2002 yılında çıkan GTA Vice City için değil, GTA 6 olarak adlandırılacak olan ve Vice City haritasına sahip olacak olan yeni oyun ile ilgili olduğu söyleniyor.

Benzer içerik:  GTA 6 Hakkında Yeni İddia: 25 Mart 2020'de Duyurulacak
GTA 6'nın Vice City'de Geçebileceği İddiaları Güçlendi Dünyanın en sevilen oyun serilerinden olan GTA'nın uzun bir süredir beklenen yeni oyunu GTA 6 hakkında yeni gelişmeler oldukça şaşırtıcı. Yeni oyun, Vice City haritasıyla gelebilir!

Bildiğiniz gibi Rockstar Games, GTA 5 ile birlikte online mod da getirmişti ve GTA 5’in çıkışının ardından yıllarca oynanmaya devam etmişti. Hala da milyonlarca kişi tarafından oynanan GTA 5 Online, şimdi de GTA 6 online olarak karşımıza çıkabilir. Ortaya çıkan ve Take-Two Interactive tarafından kaydedilen alan adına bakılırsa, bu oyun Vice City haritasına da sahip olabilir.

Diğer bir yandan her ne kadar iddialar gittikçe güçlense de Rockstar Games, GTA 6 ile ilgili henüz bir duyuru yayınlamadı. Yani oyunun yapım sürecinde olduğuna dair kesin bir bilgi bulunmuyor. Bu sebeple bunların sadece bir iddia olduğunu unutmamak gerek.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir