GTA 6’nın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı

 GTA 6’nın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı

GTA 5‘in piyasaya sürülmesinden 7 yıl sonra, serinin devamı olacak olan GTA 6 hakkında ilginç bir gelişme yaşandı. Avusturya merkezli oyun satış platformu Gameware, GTA 6’yı web sitesinden satışa sunarak “Coming in 2020” yani “2020’de Gelecek” yazısını yazdı. İlana bir de fiyat bilgisi eklendi.


İlginizi Çekebilir: Son 10 Yılın En Çok Satan 20 Oyunu

Rockstar Games takipçilerini ve bir çok oyunseveri heyecanlandıran gelişme geçtiğimiz günlerde yaşandı. Gameware adlı Avusturya merkezli oyun satış platformu GTA 6 hakkında henüz resmi bir açıklama yokken web sitesi üzerinden GTA 6’yı satışa sundu. Gameware platformunda satışa sunulan oyunun ilan sayfasına “2020’de gelecek” yazıldı ve PC fiyatı 59.99 Euro olarak belirlendi.

Gameware’in yukarıdaki resimde bulunan ilanları bir çok oyuncu tarafından ilgi gördü. Bu ilanların bu kadar önemsenmesinin sebebi ise Gameware platformunun daha önce çıkmamış oyunları sızdırması ve iddialarının doğru çıkmasıydı. Devil May Cry 5 ve Need for Speed ​​Heat gibi oyunları resmi açıklama yayınlanmadan web sitesinde sızdıran Gameware, iddialarının doğrulanmasıyla birlikte popülerlik kazanmıştı. Bu sebeple GTA 6 hakkında eklenen ilanlar oyuncular tarafından heyecanla karşılandı.

İlgili İçerik  OPPO Reno 3A Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Gameware, yayınladığı bu ilanlar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Fakat iddialar büyük olasılıkla gerçeği yansıtmayabilir ve GTA 6 daha ileri bir zamanda piyasaya sürülebilir. Daha önce oyun dünyasının en sık konuşulan analistlerinden olan Michael Patcher’a GTA 6’nın ne zaman çıkacağı soruldu ve Gameware’in paylaştığı tarihden çok daha farklı şeyler söyledi…

Michael Patcher: GTA 6 2022’de Çıkabilir

Michael Patcher: GTA 6 2022'de Çıkabilir
Michael Patcher: GTA 6 2022’de Çıkabilir

Daha önce kendisine “GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?” sorusu yöneltilen analist Michael Patcher, konu ile alakalı şu açıklamaları yapmıştı;

“GTA 6’nın 2022 civarında piyasaya sürüleceğini düşünüyorum. Bildiğiniz üzere Red Dead Redemption 2, ilk oyundan tam 8 yıl sonra karşımıza çıktı, bu bağlamda GTA 6’nın 2021’den önce gelemeyeceğini söyleyebiliriz. Rockstar’ın, oyunun çıkışından en az 1 sene önce duyuru yaptığını ve çıkmadan önce bir erteleme söz konusu olduğunu da hesaba katarsak 2021 gibi duyurulan GTA 6, 2022 gibi çıkacaktır”

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın