GTA 6 Hakkında Yeni İddia: 25 Mart 2020’de Duyurulacak

 GTA 6 Hakkında Yeni İddia: 25 Mart 2020’de Duyurulacak

Dünyaca ünlü oyun yapımı şirketi Rockstar Games‘in en sevilen oyunlarından olan Grand Theft Auto‘nun 6. oyunu hakkında heyecan verici bir paylaşım ortaya çıktı. 4chan adlı forumda yayınlanan iddia’da GTA 6‘nın 25 Mart 2020‘de duyurulacağı açıklandı.


İlginizi Çekebilir: GTA 6’nın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı

Rockstar Games’in 17 Eylül 2013’de çıkardığı GTA 5 oyunu dünya çapında çok büyük bir ilgi toplamış ve dünyanın en çok satan oyunu olmayı başarmıştı. Oyunun çıkışından bir kaç yıl geçmesinin ardından oyuncuların dikkatleri GTA 6’ya çevrildi. Rockstar Games’in 1997’den beri devam ettirdiği Grand Theft Auto (GTA) serisi, her devam oyununda devrim niteliğinde değişiklikler sunarak video oyunu pazarında liderliğini kanıtlıyor.

Oyun pazarının en dev ve en iyi şirketlerinden olan Rockstar Games, bununla birlikte oyuncuları çok heyecanlandırıyor. Çünkü oyuncular, bu derece büyük bir şirkete çok güveniyor ve iyi bir iş bekliyor.

Rockstar Games’in, 2013’de GTA 5’i duyurmasının ardından hemen GTA 6’ya başladığı düşünülse de bu konu hakkında hiçbir şekilde resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat iddialara her geçen gün yenisi eklenerek oyuncuları heyecanlandırdı. Daha önce Rockstar Games gibi bir çok şirketin oyunlarının çıkış tarihini doğru tahmin eden 4chan isimli forum sitesi, bu sefer GTA 6 hakkında heyecan verici bir iddiada bulundu.

İlgili İçerik  Twitch Ne Kadar İnternet Harcar?

Forumda paylaşılan iddiaya göre Rockstar Games’in yeni oyunu GTA 6, bu ay içerisinde, yani 25 Mart 2020’de duyurulacak. İddia’nın bu kadar heyecan verici olmasının sebebi ise 4chan forumunun daha önce Red Dead Redemption 2’nin duyurulacağı tarihi doğru tahmin etmesi.

Gameware: GTA 6 2020’de Çıkacak


GTA 6'nın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı

Ayrıca 2020’nin Ocak ayında Gameware isimli Avusturya merkezli oyun şirketi GTA 6 hakkında ilginç bir şey ortaya atmıştı. Gameware oyun satış sitesi, GTA 6’yı platforma ekleyerek “Coming in 2020”, yani “2020’de Geliyor” başlığını yazmıştı. Ayrıca fiyat olarak da PC için 59.99 Euro olarak belirlenmişti. Hemen ilgili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bkz: GTA 6’nın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Gameware’de Paylaşıldı

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın