GTA 5 Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu (İndir)

Rockstar Games'in 2013 yılında piyasaya sürülen gözde oyunu Grand Theft Auto 5, Epic Games tarafından ücretsiz olarak yayınlandı. Dilerseniz buradan indirebilirsiniz.
 GTA 5 Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu (İndir)

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan 2013 çıkışlı Rockstar Games oyunu GTA 5, çok ilginç bir şekilde Epic Games’te ücretsiz olarak yayınlandı. Normal fiyatı 175 TL civarında seyreden GTA 5’i ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games, kullanıcıları oldukça sevindirdi. Dilerseniz bu makalemizden GTA 5’İ Epic Games üzerinden nasıl ücretsiz indirebileceğinizi görebilirsiniz.

2013 çıkışlı Rockstar Games oyunu GTA 5, çıkışından itibaren çok büyük rekorlar kırmış ve dünya genelinde çok büyük bir başarıya ulaşmıştı. Bir çok ödüle layık görülen GTA 5, satış rekorları kırdı. 2019 yılının son çeyreğinde Rockstar Games tarafından açıklanan rakamlara göre GTA 5, 2013 yılında çıkış yaptığından beri 115 milyon adet kopya satıt. Bir oyuna göre oldukça büyük bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Hatta GTA5, son 10 yılın en çok satan video oyunu olmayı da başardı.

Dünya genelinde 115 milyondan fazla kopya satan GTA 5, şimdi de Epic Games tarafından ücretsiz oldu. Corona virüsü sebebiyle evlerinde kalmak zorunda kalan insanlar, dijital platformlarda zaman geçirmeye başladı. Bunlardan en ilgi görenlerden biri de oyun sektörü. Oyun sektörü salgın sırasında oldukça iyi çekiyor ve evlerinde kalan insanlara eğlenceli vakitler sunabiliyor. Fakat bu dönemde yaşanan ekonomik sorunlar, insanların oyunlara para ödemesine engel olabiliyor. Bu sebeple Epic Games’in yaptığı bu kampanya, Epic Games’in Steam’i geçmesi konusunda oldukça büyük bir rol oynayabilir.

İlgili İçerik  Instagram’dan Sürpriz Takipçi Gruplandırma Özelliği Geliyor!

GTA 5’i Ücretsiz Yapan Epic Games Store Çöktü!

Epic Games Store'da Toplam 680 Milyon Dolar Harcama Yapıldı

Milyonlarca oyuncu Epic Games’de oyunun ücretsiz olduğunu duyduktan sonra siteye akın etmiş durumda. Öyle ki Epic Games Store yaklaşık 10 dakikadır çökmüş durumda. GTA 5’e gelen büyük talep, Epic Games Store’un da çökmesine sebep oldu. Bildiğiniz gibi GTA 5 yaklaşık 50 GB’lık bir oyun ve milyonlarca oyuncu aynı anda Epic Games’ten oyunu indirmeye çalışınca çökme durumlarının yaşanması oldukça normal.

Dilerseniz hemen aşağıdan ücretsiz GTA 5’i nasıl indirebileceğinizi görebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, GTA 5 sadece 1 haftalığına ücretsiz oldu. Fakat 1 hafta içerisinde 1 kere indirdiğinizde sınırsız olarak oynayabilirsiniz.

GTA 5 Ücretsiz İndir (Epic Games)

GTA 5 Ücretsiz İndir (Epic Games)
  • Öncelikle buraya tıklayarak Epic Games GTA 5 sayfasına gidin.
  • Yükle butonuna tıklayın.
  • Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa kayıt olun.
  • Sipariş ver butonuna tıklayın.
  • Epic Games oyun yükleyicisini bilgisayarınızda kurun ve açın.
  • Epic Games Launvher üzerinden Kütüphanenize gidin.
  • GTA 5’i Ücretsiz olarak indirin

İşte Ücretsiz GTA 5 İndirmek Epic Games üzerinden bu kadar basit. Fakat dediğimiz gibi kampanyanın 14.05.2020 tarihinden itibaren 1 hafta geçerli olacağını unutmayın. Oyunu indiren arkadaşlara iyi oyunlar dileriz 🙂

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın